Ваше місто:
Інтернет-банк

Послуги Морякам

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує морякам і їх родичам наступні спеціальні послуги:

Депозит «Морський»

Даний продукт дозволяє моряку отримати максимальну зручність при взаємодії з Банком, ефективно зберігати, примножувати та розпоряджатися своїми коштами.

Депозит «Морський» передбачає автоматичні регулярні поповнення за розпорядженням вкладника за рахунок коштів, що надходять на поточний рахунок Клієнта.

Вкладники, що оформили депозит «Морський», мають можливість безкоштовно (без комісії) отримувати кошти, що надійшли на депозит в безготівковому порядку, після закінчення 90 днів від дати укладення Договору банківського вкладу.

Програма «Морська» (кредити)

Спеціальна програма кредитування «Морська» дозволяє отримати кредит на споживчі цілі, в тому числі і на витрати, пов'язані з оформленням трудового контракту моряка і відходом в рейс. Термін кредитної програми «Морська» - до 12 місяців. Програма створена спеціально для фізичних осіб - моряків з урахуванням особливостей їх трудової діяльності.

Міжнародні платіжні карти

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує морякам до оформлення міжнародні платіжні карти систем MasterCard Worldwide та Visa International. Міжнародні платіжні карти різних класів - (від економ до преміум) - дозволяють їх власникам вільно розпоряджатися грошовими коштами як в Україні, так і за кордоном, за допомогою сучасних засобів зв'язку відстежувати рухи і залишки на рахунках, за допомогою банківських платіжних інструментів перераховувати кошти на поповнення депозитів, а також надавати доступ до рахунку родичам.

Банківська довіреність на розпорядження рахунком третіми особами

У ПАТ «МТБ БАНК» клієнт може оформити банківську довіреність на розпорядження поточним і / або картковим рахунком (поточним рахунком з використанням спеціального платіжного засобу) третіми особами. Це можуть бути родичі або інші особи, яких клієнт бажає уповноважити або тільки поповнювати його рахунки; або надати їм доступ як на поповнення рахунків, так і на зняття з них коштів.

Послуги віддаленого доступу

Послуги віддаленого доступу: «СМС-Банкінг», «Інтернет-Банкінг», «Email-Банкінг» - дозволяють клієнту дистанційно відстежувати операції по своїх рахунках.