Ваше місто:
Інтернет-банк

Художники, з якими ми дружимо

Художники, з якими ми дружимо - фото - mtb.ua

Поліна Зіновєєва

Біографія

Народилася 16 жовтня 1978 року в м. Сєвєродонецьку. З 2000 року роботи Поліни Зіновєєвої експонуються на виставках. У 2008 році її прийняли до лав Національної спілки художників України. Поліна Зіновєєва своїми основними жанрами сьогодні вважає пейзаж та натюрморт. Працює у стилі олійного живопису та олійної пастелі, поєднуючи дві техніки в єдиному композиційному рішенні. Тому її роботи, незважаючи на мальовничу основу, стають все більш графічними. Її реалізм — це поєднання конструктивізму, мінімалізму та символізму.

Освіта:

  • Одеський державний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського.
Художники, з якими ми дружимо - фото 2 - mtb.ua

Тетяна Поповиченко

Біографія

Народилася 7 липня 1961 року в Одесі. Початок виставкової діяльності було покладено в 1981 році, а в 1992-му в Одесі відбулася перша персональна виставка художника. З 1995-го було організовано і проведено понад 30 персональних виставок у Франції (Сен-Жульєн-ан-Женевуа), Бельгії (Мехелен), Угорщині (Будапешт), Швейцарії (Женева), Україні (Одеса)...

Освіта:

  • Одеська художня школа № 1 імені К. К. Костанді.
  • ОДХУ ім. М. Б. Грекова
Художники, з якими ми дружимо - фото 3 - mtb.ua

Андрій Коваленко

Біографія

Народився 20 квітня 1976 року в Одесі, у родині художників Юрія Коваленка і Світлани Коваленко-Шведової. Розпочав творчу діяльність у 1993 році. Автор низки персональних виставок, а також учасник міських, республіканських, міжнародних виставок, бієнале та пленерів. З 2008 року – член Національної спілки художників України. Роботи знаходяться у музеях Одеси, Києва, Канева, Прилук, у приватних зібраннях України та за кордоном.

Освіта:

  • ОДХУ ім. М. Б. Грекова
Художники, з якими ми дружимо - фото 4 - mtb.ua

Петро Нагуляк

Біографія

Петро Іванович народився 8 жовтня 1965 р. в с. Коханівка Ананьївського району Одеської області. 1986 - Початок виставкової діяльності. Живописець, аквареліст. Викладає живопис на Художньо-графічному факультеті Південноукраїнського Національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського. Твори художника зберігаються в Одеському художньому музеї та в приватних колекціях України, Канади, США, Німеччини, Росії та інших країн. Учасник багатьох виставок різного рівня.

Освіта:

  • Одеський державний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського.
Художники, з якими ми дружимо - фото 5 - mtb.ua

Ольга Котова

Біографія

Народилася 1 серпня 1973 року в Одесі. Художник, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва інституту мистецтв ХГФ ПНПУ ім.К.Д.Ушинського, член Національної спілки художників України. Спеціалізується на станковому живопису з пріоритетом кольору і світла, настрою, світлого початку. Жанри - переважно пейзажі та композиції. Учасник багатьох персональних, а також обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних виставок та пленерів. Її роботи знаходяться в колекціях Одеського художнього музею, Музею сучасного мистецтва Одеси, Музею нонконформістського мистецтва Санкт-Петербурга, історико-краєзнавчого музею ім.Т.Г.Шевченка в Каневі, а  також приватних - Італії, Німеччини, Голландії, Греції, Польщі, Росії, США, України та Франції.

Освіта:

  • ОДХУ ім. М. Б. Грекова
  • ОМАХ ім.Леонардо да Вінчі
  • Афінська академія мистецтв
  • ХГФ ПНПУ ім.К.Д.Ушинського