Your city:
Duty branches of PJSC "MTB BANK" - Power Banking >>>
image/svg+xml

ПТКС та банкомати

Послуги в банкоматах

Отримання коштів
Вартість даної послуги - за картками банку еквайра та банків-партнерів безкоштовно, по картах третіх банків і банків нерезидентів відповідно до тарифів банку емітента.

Послуга можливості вибору друку чека, безпосередньо при здійсненні транзакції видачі готівки через банкомати банку.
Сутність даної послуги полягає в тому, що при видачі готівкових чек банкомата може друкуватися і надаватися клієнту на його розсуд. Таким чином, після введення клієнтом суми транзакції на екрані банкомату формується інформаційний запит з правом вибору для клієнта, друкувати чек чи ні.

Можливість зміни держателями платіжних карт банку своїх ПІН-кодів.
Сутність даної послуги полягає в можливості для власника платіжної картки змінити свій ПІН-код, отриманий ним при оформленні картки в банку (при цьому власник не обмежується в кількості змін ПІН-коду).

Можливість оплати послуг мобільного зв'язку в режимі on-line.
Послуга передбачає прийом платежів на користь абонентів Vodafone i Life:). Дозволяє здійснювати держателям платіжних карт поповнювати особовий рахунок будь-якого абонента Vodafone i Life:) протягом 5 хвилин і на яку суму в межах залишку на картковому рахунку. Для абонентів передплаченого сервісу сума на особовому рахунку не може перевищувати 3000 грн.

Міні-виписка (можливість отримання клієнтом інформації про свій картковий рахунок).
Дана послуга дозволяє отримати інформацію про 5 (п'яти) останніх здійснених транзакцій по своїх карткових рахунків, із зазначенням дати і часу здійснення транзакції.

Перегляд балансу рахунку
Отримання клієнтом інформації про залишок грошових коштів, доступних для отримання чи використання, а також про суму грошових коштів, що знаходяться в овердрафт.

Тарифи на послуги, що надаються фізичним особамюридичним особам та ФОП

Безпека

ПАТ «МТБ БАНК» проводить велику роботу з роз'яснення інформації про заходи щодо запобігання різних видів сучасного шахрайства.

На жаль, для здійснення своїх незаконних операцій шахраї часто використовують технічні новинки. Іноді й банкомати стають засобом, за допомогою якого шахраї крадуть гроші з карткових рахунків.

Існує безліч різних способів неправомірного заволодіння грошима за допомогою банкоматів:

  • використання вкраденої картки та ПІН-коду, розголошеного держателем;
  • підглядання ПІН-коду через плече з наступною крадіжкою картки;
  • блокування картоприймача для заволодіння карткою;
  • установка фальшивих банкоматів;
  • зчитування інформації з картки клієнта (скіммінгу) та виготовлення нової підробленої (клонованої) карти.

Шахраї все активніше використовують скімери, пристрої які зчитують та зберігають у пам'яті (варіанти: відправляє СМС або радіо-сигналом) інформацію з магнітної стрічки платіжної картки. Такі пристрої встановлюються на банкомат (зчитувач - на вікно подачі карти (картрідер), додаткової клавіатурою накривають справжню або встановлюють приховану відеокамеру для фіксування введеного ПІН-коду). Отримані шахрайським шляхом дані наносяться на «білий» пластик і через будь-який банкомат «обнуляється» чужий рахунок.

Іншим додатковим пристроєм, що дозволяє шахраям скористатися вашим рахунком, є накладка на клавіатуру, за допомогою якої вони дізнаються ПІН-код вашої картки або замаскована мініатюрна відеокамера.

Переглянути як виглядають скімери та інші шахрайські пристрої на банкоматах можна подивитися тут.

Банкомати новітньої модифікації вже конструктивно захищені від стороннього впливу. Але іноді для захисту вистачає зовсім нескладних профілактичних дій самого клієнта.

Користуючись банкоматом, переконайтеся, що він виглядає нормально, немає сторонніх пристроїв на його картрідер, накладок на клавіатурі, немає слідів злому, індикатори блимають. Якщо Ви звикли знімати гроші в одному і тому ж банкоматі, запам'ятайте його зовнішній вигляд. При зміні зовнішнього вигляду картрідера (приймача для картки) краще її навіть не вставляти.

Зверніть увагу, картрідер на банкоматі виконаний суцільнолитим з корпусом. У скімера між корпусом банкомата і встановленої накладкою, завжди є зазори, та й за кольором він трохи відрізняється.

Додатково про заходи безпеки можна прочитати тут.

This site uses files cookies for more convenient user experience. The site may request your geolocation in order to comply with the policy of copyright holders to distribute content in certain territories. By continuing any further use of the Site and/or the services of the Site, you agree to this.

Accept