Ваше місто:
Інтернет-банк

Тетяна Поповиченко

Крім живопису Поповиченко плідно працює в жанрі ілюстрації. Серед найбільш цікавих проектів –  «Одеські оповідання» (І. Бабель), «Бандитська Одеса», (В. Файтельберг - «Анекдоти від одеситів», «Нові одеські розповіді» (Е. Костян), «Два будинки над лиманом» (О. Боришполець), «Історії «з минулих часів» (Р. Александров) і інші.

Тетяна Поповиченко – постійний учасник міських, обласних, республіканських та міжнародних виставок, міжнародних пленерів в Україні та за кордоном (Європа, Туреччина), а також міжнародних проектів: «150 років Алісі в Країні чудес», ZOOMBOOC 52 тощо.

Роботи Тетяни зберігаються у приватних зібраннях в Україні та за кордоном: США, Канаді, Англії, Бельгії, Німеччині, Сербії, Угорщині, Польщі, Чорногорії, Туреччині, Мексиці, Казахстані, Австралії, Ізраїлі.

Моя філософія

«За воротами тягнувся парадний під'їзд, стіни якого прикрашали виконані вугіллям або крейдою дитячі малюнки, пожовклі оголошення про засідання будинкового комітету, списки злісних неплатників квартплати і категоричні вимоги типу ТРУСИТИ В ПАРАДНІЙ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! І лише за під'їздами починалися двори: прості, наскрізні, подвійні, великі. Найбільше було простих дворів, просторих, часто порослих травою, – на МОЛДАВАНЦІ. Вузьких колодязів, засклених клаптиком одеського неба, – у центрі міста».

Ростислав Александров

Я люблю ці дворові спільноти, де до нудоти всі все про всіх знають. Як бракувало мені цього в інших містах і «заморських країнах»! І кожні 10, 30, 100 років чутно вигуки: ОДЕСА - вже не та! Ні, це – ВОНА, моя ОДЕСА, що дає мені натхнення і сили, навіть якщо я малюю інші міста. ВОНА щоразу постає із попелу, я НЕЮ народжена, і якщо ВОНА – це міф, то я також – міф! І плювати на те, що «провінція»! Спробуйте побачити ЇЇ моїми очима; і ви не забудете ОДЕСУ ніколи ...

Тетяна Поповиченко

Древо одеського життя, полотно, олія
Киць-киць, папір, змішана технікаНабережна, змішана техніка 2016
Осінній діалог, папір, змішана техніка
Перший сніг, папір, змішана технікаНабережна, змішана техніка 2016
Сушимо білизну, папір, змішана техніка
Хуст. Чеський квартал, папір, змішана технікаДвоє, змішана техніка 2017
Хуст. папір, змішана техніка
Привид опери, папір, змішана технікаДвоє, змішана техніка 2017
Передача прав, папір, змішана техніка
Кульки полетіли, папір, змішана технікаДвоє, змішана техніка 2017
Здійснення бажань, папір, змішана техніка
Казка, папір, змішана технікаДвоє, змішана техніка 2017