Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Дитяча картка

Popular New
Хочете дізнатися більше про цей продукт?
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
або Заповнити заявку
Дитяча картка

Кишенькові гроші для вашої дитини —  на картці від МТБ БАНКу!

 Для дитини - це:

  • справжня доросла картка – перепустка у світ без готівки,
  • спосіб навчитися розпоряджатися грошима та відчути себе самостійним,
  • фінансова грамотність змалку.

Для батьків - це:

  • нагляд за всіма операціями по картці дитини за допомогою смс-банкінгу чи додатку,
  • можливість встановлення чіткого ліміту на зняття готівки та безготівкові операції,
  • спосіб навчити дитину витрачати гроші безпечно та відповідально.

Дитяча картка випускається дітям у віці від 6 до 18 років у вигляді додаткової карти  до рахунку одного з батьків - клієнтів МТБ БАНКу.

Переваги

Відмінний спосіб привчити дитину до самостійності і підвищити її фінансову грамотність;

Контроль за всіма операціями дитини за допомогою послуги смс-банкінг та інтернет-банкінг / мобільний банкінг;

Можливість отримати кошти в банкоматі;

Здійснювати покупки безготівковим шляхом через POS-термінал будь-якого банку без стягнення комісії в торгово-сервісних підприємствах, як в Україні, так і за її межами;

Здійснювати розрахунки в мережі Інтернет;

Можливість встановити ліміт по картці (таким чином, батьки можуть бути впевнені, що дитиною не буде витрачено більше встановленого ліміту):
        - на отримання готівки на добу або місяць;
        - на безготівкові операції на добу або місяць.

Безконтактна оплата покупок з GooglePay / ApplePay;

Сервіс безпечних інтернет-платежів 3D Secure;

Користування додатковими можливостями, сервісами та перевагами,  які доступні основному власнику – одному з батьків.

Для замовлення даного пакета послуг - залиште заявку на оформлення і наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом

Умови

Умови

тип та клас картки: відповідає  типу та класу  картки основного власника – одного з батьків;

термін дії картки: 3 роки;

валюта: (UAH/USD/EUR) відповідає валюті рахунку основного власника  - одного з батьків;

оформлення додаткової картки: згідно Тарифів Банку  в  залежності  від  тарифного пакету основного власника – одного з батьків;

Плата за РКО: згідно Тарифів Банку  в  залежності  від  тарифного пакету основного власника – одного з батьків;

безготівкове зарахування/ зняття готівки: згідно Тарифів Банку в  залежності  від  тарифного пакету основного власника – одного з батьків;

безготівкова оплата товарів та послуг: безкоштовно.

Придбання  додаткових та супутніх послуг банку при оформленні додаткової картки на дитину не передбачено.

Попередження та можливі наслідки
Попередження та можливі наслідки

Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.

FAQ

Поширені питання

Які документи потрібні для оформлення?
Які можливості надає банківська картка для дітей?

Дитяча картка надає можливість дітям вчитися керувати власними фінансами, раціонально розпоряджатися коштами та вести контроль над витратами. Батьки можуть стежити за всіма операціями своєї дитини за допомогою смс-банкінгу чи мобільного додатку.  Вони можуть встановлювати ліміти на отримання готівки та безготівкові операції, що дозволяє контролювати витрати дитини.

Можна з легкістю отримувати готівку в банкоматах, здійснювати безготівкові покупки через POS-термінали та розрахунки в інтернеті. Надається можливість безконтактної оплати покупок за допомогою Google Pay або Apple Pay. Також можна користуватись 3D Secure — сервісом безпечних інтернет-платежів, що забезпечує додатковий рівень захисту при онлайн-покупках.

Які опції є у батьківському контролі?

Батьки можуть отримувати повідомлення про кожну трансакцію, здійснену за допомогою дитячої картки. Це дозволяє бути в курсі всіх фінансових витрат та дій дитини в реальному часі. Батьки можуть встановити чіткий ліміт на зняття готівки в банкоматах та безготівкові операції. Це допомагає контролювати витрати та запобігти надмірному витрачанню коштів. 

Керування батьківським контролем над банківською карткою МТБ Банку допомагає навчити дитину витрачати гроші безпечно та відповідально. Регулювання лімітів та моніторинг фінансових операцій сприяє формуванню фінансової грамотності у дитини.

Як поповнити дитячу картку МТБ Банку?

Дитяча картка — це не окремий банківський рахунок, а додаткова карта до рахунку одного з батьків. Це зручний і безпечний спосіб навчати дітей фінансової грамотності та відповідальності за власні витрати.

Принцип роботи дитячої карти досить простий: батьки поповнюють свою основну карту, а потім можуть дозволити витратити певну суму своїй дитині. Ця сума може бути обмежена, щоб уникнути надмірних витрат. Дитина може використовувати ці кошти для покупок у фізичних магазинах, або для онлайн-покупок, але тільки в межах обмежень, встановлених батьками.

Скільки коштує зробити банківську картку для дитини?

Оформлення дитячої картки доступне лише у відділенні банку за тарифами тарифного пакета, до якого ця додаткова карта оформлюється. Деякі пакети можуть пропонувати оформлення дитячої картки абсолютно безкоштовно. Проте, також існують тарифні пакети, де оформлення дитячої картки є платною послугою. Оформлення дитячої картки зазвичай відбувається відносно швидко та просто. Дитина отримає карту, яка за класом буде відповідати класу основної картки одного з батьків.

Порядок оформлення

Оформляєте заявку

Залишити заявку

Домовляєтеся з менеджером про зручне місце і час зустрічі

Обговорюєте на зустрічі умови і оформляєте документи

Документи

Особливості відкриття та отримання Дитячої картки
09.10.2020
pdf
102 Кб

Тарифи

Перейти

Договір про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (публічна частина ДКБО)

Перейти

Пам'ятка щодо безпечного користування ПК

Перейти
Заявка на оформлення пакету послуг

Після того, як Ви відправите заявку з Вами зв'яжеться наш співробітник і повідомить процедуру оформлення даного пакета послуг у відділенні Банку

або Заповнити заявку

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти