Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

МІНІ КАСКО

 ПАТ «МТБ БАНК» спільно зі страховою компанією «Респект» у рамках партнерської програми пропонують оформити Договір страхування наземного транспорту «МІНІ КАСКО». Застрахуватися можуть діючі та нові клієнти ПАТ «МТБ БАНК» у будь-якому роздрібному відділенні банку або залишити заявку на сайті банку та оформити поліс дистанційно.

Страховий продукт "МІНІ КАСКО" допоможе Вам легко, швидко та без зайвих хвилювань отримати виплату при настанні страхового випадку.

Зазвичай на свій автомобіль ми оформляємо лише Обов’язкове страхування відповідальності власників наземного транспорту (Автоцивілку) і вважаємо, що цього достатньо. Але що робити, коли винуватець ДТП не має полісу або Автоцивілка оформлена в компанії, яка вже не працює? Для таких випадків Ви можете з легкістю оформити продукт «МІНІ КАСКО», який допоможе зберегти спокій  при настанні будь-якої дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

Умови страхування:

Страхові ризики:

Варіант 1 – ціна Договору страхування 500 грн:

Варіант 2 – ціна Договору страхування 3000 грн:

При настанні страхового випадку Застрахована особа повинна негайно (протягом 24 годин після настання страхового випадку) звернутися до страхової компанії «РЕСПЕКТ» за телефонами:

та не пізніше трьох робочих днів, з моменту настання страхового випадку, надати письмову Заяву про настання події за формою, встановленою Страховиком.

Що потрібно для оформлення Договору:

Замовлення страхового полісу

Контактна особа

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти