Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МІНІ КАСКО

«МІНІ КАСКО» – програма страхування наземного транспорту, розроблена банком MTB при співробітництві зі страховою компанією «Респект» для клієнтів банку. Як і поліс ОСАЦВ (автоцивілка), договір підписується у відділенні МТБ або на сайті заповнюється онлайн-заявка.

Умови програми

У рамках цього пакета застрахувати можна будь-який легковий автомобіль. Інші умови:

Як і користувачі пакета «Страхування осіб, які виїжджають за кордон», страхувальник звертається до СК «Респект» у момент настання страхового випадку, але не пізніше 24 годин після події. Незалежно від того, чи визнаний страхувальник або водій винуватцем ДТП, протягом 3 робочих днів після настання страхового випадку він пише відповідну заяву.

Страхові ризики:

Варіант 1 – ціна Договору страхування 500 грн:

Варіант 2 – ціна Договору страхування 3000 грн:

При настанні страхового випадку Застрахована особа повинна негайно (протягом 24 годин після настання страхового випадку) звернутися до страхової компанії «РЕСПЕКТ» за телефонами:

та не пізніше трьох робочих днів, з моменту настання страхового випадку, надати письмову Заяву про настання події за формою, встановленою Страховиком.

Що потрібно для оформлення Договору:

Як оформити договір?

Для укладення договору страхування «МІНІ КАСКО» необхідний паспорт громадянина України, технічний паспорт авто, ідентифікаційний код і сам автомобіль для огляду і фотофіксації. З цими документами потрібно звернутися до відділення банку або заповнити онлайн-заявку. Менеджер MTB зателефонує і розповість про переваги програми, а також про умови страхування від нещасних випадків та інші послуги.

Замовлення страхового полісу

Контактна особа

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти