Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Авалювання

Авалювання – послуга, у рамках якої банк зобов'язується повністю або частково оплатити векселі, видані постачальникові в якості оплати. Нею можуть користуватися учасники договору, які хочуть бути впевнені щодо строків погашення векселя. 

Переваги

Аваль – гарантія того, що банк виплатить суму, яку за векселем повинен виплатити векселедавець. За необхідності гарант забезпечить безпечне зберігання векселів.

Перевага цієї послуги полягає в тому, що:

Клієнти, що скористалися авалюванням, отримують платіжний інструмент з банківською гарантією. Аваль відміняється тільки у разі визнання векселя недійсним.

Основні умови

Банк MTB надає резидентам і нерезидентам України комплекс послуг з відповідального зберігання цінних паперів і проведення операцій з ними. Дізнайтеся, на яких умовах вони здійснюються, зателефонувавши за вказаним номером.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти