Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Пенсійний

Валюта
Гривня
Сума
від 100 грн
Відсоткова ставка
до 10.2%
Термін
від 3-х місяців
Розрахунок прибутковості депозиту
Важливо! Сума розрахунку орієнтовна і буде уточнюватися в відділенні банку
Сума вкладу
Термін вкладу, міс
Річна ставка
%
Сума в кінці терміну
грн
Дивитись графiк платежiв

Багато людей намагаються відкласти гроші «на старість». «MTB БАНК» пропонує сучасним пенсіонерам зберегти заощадження в національній валюті і примножити їх! Максимальна пільгова відсоткова ставка і мінімальна сума першого внеску – це депозит «Пенсійний». Також у нас ви знайдете інші вигідні пропозиції за депозитними програмами – «Строковий», «Накопичувальний» і багато інших.

Будь-який пенсіонер може розмістити гроші на рахунок на строк від 3-х місяців, при цьому мінімальна сума становить лише 100 грн. Ми подаруємо вам міжнародну платіжну картку, сплачувати за обслуговування якої вам не доведеться. На картку щомісячно можуть зараховуватися відсотки для зняття як надбавка до пенсії або ж ви можете дочекатися перерахування усієї суми у кінці строку. Ви у будь-який момент можете поповнювати рахунок у майбутньому, коли у вас з'являться можливість або бажання.

Умови

Оформлення

Щоб оформити «Пенсійний» або будь-який інший депозит («Морський», «У десятку», «Мобільний капітал» і тому подібне), здійсніть одну з простих дій:

  • подзвоніть нам за вказаним номером
  • замовте зворотний дзвінок
  • заповніть форму заявки.

Наші оператори нададуть відповідь на будь-які запитання. Також ви можете отримати інформацію у відділенні «МТБ БАНК» у Харкові, Києві, Полтаві та інших містах.

Документація

Для оформлення банківського вкладу необхідно надати:

  • паспорт громадянина України
  • індивідуальний податковий номер.

Обирайте вигідні пропозиції від «МТБ БАНК» і заробляйте на своїх заощадженнях!

Для оформлення депозиту - залиште заявку і наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом.

Переваги

Персональний менеджер, який буде вас супроводжувати на кожному етапі обслуговування

Безкоштовне оформлення платіжної картки для отримання %

Гарантується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

МТБ БАНК отримав найвищу оцінку надійності банківських вкладів (депозитів) “5” присвоєно спеціалізованим рейтинговим агентством "Кредит-Рейтинг"

Відсоткова ставка

місяця місяців

Відсоткові ставки

Перейти
Заявка на оформлення депозиту

Після того, як Ви відправите заявку з Вами зв'яжеться наш співробітник Банку і повідомить процедуру оформлення даного пакета послуг у відділенні Банку

або Заповнити заявку

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти