Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Депозити

Строковий
Строковий
Валюта
Сума
від 2 000 грн., 500 USD/EUR
Термін
від 1 до 12 місяців
Додаткові умови

Депозит «Строковий» від МТБ БАНК – найкраще рішення для тих, хто хоче зберегти свої заощадження у повній цілості й схоронності, а також отримати додатковий дохід! Жодних додаткових умов для відкриття банківського вкладу.

Накопичувальний
Накопичувальний
Валюта
Сума
від 2000 грн, 500 USD / EUR
Термін
від 3 до 12 місяців
Додаткові умови

«MTB БАНК» потурбувався про те, щоб ви могли заздалегідь спланувати свої покупки і реалізували свої цілі приємно і легко! Депозитний вклад для фізичних осіб «Накопичувальний» строком від 3-х місяців допоможе вам легко накопичити гроші і отримати високі відсотки.

Пенсійний
Пенсійний
Валюта
Сума
від 300 грн
Термін
від 3 до 12 місяців
Додаткові умови

Багато людей намагаються відкласти гроші «на старість». MTБ БАНК пропонує сучасним пенсіонерам зберегти заощадження в національній валюті і примножити їх! Максимальна пільгова відсоткова ставка і мінімальна сума першого внеску – це депозит «Пенсійний».

Що таке депозити для бізнесу?

Депозити для бізнесу від MTB Bank — це фінансові інструменти, які надаються для зберігання грошових коштів підприємств та організацій. Вони надаються під відсоткову ставку та мають певні умови, як-от строк депозиту та можливість його дострокового зняття. Основною метою таких вкладів є збереження та примноження коштів. Вибір конкретного виду депозиту залежить від потреб і стратегії фінансового управління вашої компанії.

Навіщо може знадобитися депозит для бізнесу?

Якщо у компанії є тимчасові надлишки грошових коштів, які не використовуються в операційній діяльності, можна скористатися депозитом для бізнесу від МТБ Банку з метою отримання доходу у вигляді відсотків. Якщо бізнес не планує використовувати ці кошти в найближчому доступному для огляду майбутньому, краще використовувати їх для отримання додаткового доходу.

Можна використовувати вклади для юридичних осіб з метою формування резервів на майбутні операційні витрати, податкові зобов'язання або несподівані витрати. Вклад також може бути використаний для управління фінансовими ризиками, такими як волатильність ринку або нестабільність процентних ставок. Вкладення коштів у депозит може бути менш ризикованим варіантом порівняно з інвестуванням у цінні папери або інші активи.

Це лише деякі зі сценаріїв, коли депозит може виявитися корисним для бізнесу. Він може знадобитися в різних ситуаціях, залежно від потреб конкретної компанії. Рішення про розміщення вкладу залежить від фінансових цілей, стратегії управління ліквідністю та ризиків.

Як вибрати відповідний депозит від МТБ Банку?

Ми пропонуємо три варіанти банківських вкладів для юридичної особи, розроблених з урахуванням можливих потреб і фінансових цілей:

  1. Строковий депозит. Розміщення коштів на певний термін зі встановленням відсоткової ставки, згідно з Договором банківського вкладу. Ідеальний варіант для інвестування тимчасових надлишків коштів з метою отримання додаткового доходу. Валюта — долар США, євро або гривня. Сума — від 10 000 UAH, 1000 EUR або 1000 USD. Термін — від 7 днів.
  2. Депозитна лінія. Гнучкість в управлінні коштами з можливістю розміщення різних траншів на різні строки та під різні процентні ставки на одному депозитному рахунку. Чудове рішення для тих, хто прагне оптимізувати управління ліквідністю та отримувати максимальний дохід. Оптимальний депозит для середнього бізнесу, і не тільки. Валюта — долар США, євро або гривня. Сума — від 5000 UAH, 1000 EUR або 1000 USD. Термін — від 2-х днів.
  3. Овернайт. Можливість отримання додаткового доходу з розміщенням коштів на ніч, з поверненням вкладу та нарахованих відсотків до 9:00. Хороший вибір для оптимізації використання тимчасових вільних коштів. Валюта — долар США, євро або гривня. Сума — від 5000 UAH, 1000 EUR або 1000 USD. Строк — 1 день.

Переваги депозитів для бізнесу від МТБ Банку

Розміщуючи вільні грошові кошти на Строковий депозит або Депозитну лінію, ви можете отримати додатковий дохід у вигляді відсотків, що нараховуються банком. Можна обрати частоту виплат відсотків — щомісяця або наприкінці строку, залежно від ваших фінансових потреб і стратегії. Відкривайте вклади для бізнесу в зручній для вас валюті — доларах, євро або гривнях. Це забезпечить зручність і гнучкість при управлінні вашими коштами.

У вас є можливість поповнити депозит у будь-який час, що дає змогу ефективно управляти фінансами та максимізувати дохід. Після закінчення терміну депозиту для бізнесу ви можете продовжити його на новий період за вигідними умовами, зберігаючи стабільність і прибутковість ваших інвестицій. Ви отримуватимете щомісячну виписку та інформацію про залишок за рахунком, що дасть змогу відстежувати та контролювати стан ваших фінансів.

Розміщуючи вільні кошти на депозиті Овернайт, ви також можете отримувати додатковий процентний дохід, що нараховуються банком. Ви його отримуєте від розміщення своїх коштів на ніч, що дозволяє ефективно використовувати тимчасові вільні кошти. Відсотки нараховуються і виплачуються щодня, забезпечуючи безперервний потік доходу для вашого бізнесу. Депозит і нараховані відсотки автоматично повертаються до 9:00 наступного дня.

FAQ

Які мінімальні суми для відкриття депозиту?

Вони можуть варіюватися залежно від типу депозиту для бізнесу. В МТБ Банку мінімальна сума — це 5000 UAH, 1000 EUR або 1000 USD.

Чи можу я продовжити термін депозиту?

Так, ми пропонуємо можливість продовження терміну депозиту після закінчення його терміну. Це дозволяє зберегти стабільність і прибутковість ваших інвестицій.

Як я можу відстежувати стан мого депозиту?

Ви отримуватимете регулярні виписки про стан вашого депозиту, а також інформацію про залишок на рахунку, що допоможе вам контролювати ваші фінанси.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти