Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

ДОСТУПНИЙ ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ 5-7-9

ДОСТУПНИЙ ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ 5-7-9 - фото - mtb.uaПрограма ДОСТУПНИЙ ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ 5-7-9 розроблена у відповідності до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва, малого та середнього підприємництва, реалізується Урядом України за ініціативи Президента України 5-7-9.gov.ua

Метою програми є зниження фактичних витрат суб’єктів малого, у тому числі мікропідприємництва та середнього - підприємництва для сплати базової винагороди за договорами фінансового лізингу, пов’язаними із провадженням господарської діяльності.

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ:

Позичальники: суб’єкти , мікро, малого та середнього підприємництва*, зареєстровані в установленому законом порядку як суб’єкт господарювання, що відповідають критеріям, визначеним Програмою.

Цілі фінансування:

Пріоритетними напрямками (мають вигідніші умови фінансування) відповідно цілей є:

Валюта фінансування: гривня

Максимальний ліміт фінансування:

Позичальник/ группа пов'язаних контрагентів не може перевищувати обмеження суми державної допомоги в розмірі, еквівалентному 200 000 євро, за останні 3 календарних роки.
Обмеження суми державної підтримки не застосовуються до суб'єктів підприємництва, що провадять діяльність у сфері енергетики, сільськогосподарського виробництва та рибальства, та в період воєнного стану, але розрахунок суми державної допомоги, наданої суб'єкту підприємництва (надалі - СП) в рамках реалізації Програми, здійснюється.

Строк фінансування: до 5 (п'яти) років

Базова процентна ставка**:
Для Новостворених СП
Для Діючих СП
Індекс UIRD (3міс.) +14 п.п.
для суб'єктів мікропідприємництва:

Індекс UIRD (3міс.) +14 п.п.

для суб'єктів малого підприємництва:

Індекс UIRD (3міс.) + 12 п.п.

для суб'єктів середнього підприємництва:

Індекс UIRD (3міс.) + 10 п.п.Розмір Компенсаційної процентної ставки*** визначається з урахуванням дотримання СП таких умов:
Умови
Інвестиційні цілі
Інвестиційні цілі за пріоритетними напрямами
Сегмент (мікро, малий, середній, великий) суб’єкта підприємництва на дату укладення кредитного договору
мікро, малий
мікро, малий
середній,
мікро, малий
середній
Мінімальний приріст робочих місць суб’єкта підприємництва, працівників
2
-
-
-
-
Розмір компенсаційної процентної ставки, відсотків річних
9
11
11
5
7


Комісійні витрати:

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти