Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Курси за операціями за картковими рахунками

Подорожувати за кордон з платіжною картою VISA або Mastercard, рахунок на якій відкрито у гривні, легко і зручно:

 • Ви можете безперешкодно розраховуватись або знімати готівку в будь-якій валюті по всьому світі
 • Не потрібно заздалегідь турбуватись про покупку/ обмін валют в країні/ регіоні перебування
 • Не потрібно відкривати додаткові платіжні картки в інших валютах

Рекомендації з відкриття платіжних карт Visa або Mastercard у доларах США або Євро в залежності від країни/ регіону перебування:

 • Для подорожей в країни, де валютою розрахунку є долар США, рекомендується оформити платіжну карту Visa або Mastercard у доларах США; а подорожуючи в країни Єврозони, де валютою розрахунку є виключно Євро - Visa в Євро.
 • Для подорожей в країни Єврозони, де розрахункова валюта відмінна від Євро, рекомендується оформляти платіжні карти Visa або Mastercard у доларах США.
 • Наприклад: Вирушаючи в Угорщину або Великобританію, оформлюйте платіжну карту Visa або Mastercard з валютою рахунку в доларах США
Звертаємо увагу! При оплаті карткою за покупки, у т.ч. в мережі Інтернет, або знятті готівки в банкоматах за кордоном, щоб уникнути зайвої конвертації еквайєром, рекомендується обирати в якості розрахункової виключно національну валюту країни/ регіону перебування.

Алгоритм розрахунку суми блокування/ списання коштів при здійсненні операцій у разі, якщо валюта транзакцій відрізняється від валюти карткового рахунку:

 • У момент здійснення операції на картковому рахунку блокується сума, розмір якої визначається з урахуванням курсу міжнародної платіжної системи карти - VISA або MasterCard - і курсу банку з операцій по карткових рахунках, які здійснюються у валюті, відмінній від валюти карткового рахунку.
 • Протягом 2-10 днів після здійснення операції банк здійснює списання суми коштів з карткового рахунку з урахуванням:

  • Курсів платіжної системи Visa або MasterCard для транзакцій, де валюта операції відмінна від гривні/ долара США/ євро (наприклад: операції в болгарських левах (Болгарія), турецьких лірах (Туреччина) тощо);
  • Курсу банку з перерахунку суми по карткових операціях на дату списання коштів з рахунку;
  • Комісії за конвертацію відповідно до діючих тарифів банку

Курси за операціями* по картковим рахункам на: 20.06.2024

Немає даних для відображення.

Архів конверсійних курсів списання з карткових рахунків на:
Курс за день до 15:00 після 15:00
USD / UAH 40.90 40.90
EUR / UAH 44.00 44.00

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти