Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Рейтинг депозитів

Рейтинг депозитів - фото - mtb.uaУже протягом декількох років ПАТ «МТБ БАНК» зберігає високі позиції депозитного та кредитного рейтингів, присвоєні спеціалізованим незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг».

Рейтинг надійності банківських вкладів на рівні "5" (найвищий рівень) було присвоєно ПАТ «МТБ БАНК» 24 лютого 2009 року.

З того часу рейтинг щомісяця підтверджується на тому ж рівні.

Критерії для оцінки надійності вкладів розглядаються в короткостроковому періоді, тому проводиться постійне оновлення рейтингів (1 раз на місяць).

Останнє підтвердження - 08 червня 2023.

Статутний капітал ПАТ "МТБ БАНК" на даний момент становить 635 млн грн.

Даний рейтинг є найвищою оцінкою надійності банківських вкладів і був розроблений агентством з метою захисту вкладників і підвищення їх інформованості щодо надійності банківських установ.

Ця оцінка характеризує Банк як стабільний, надійний, мінімально чутливий до зовнішніх чинників. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу ПАТ «МТБ БАНК» прирівнюється до нуля.

Рейтинг надійності депозитів представляє незалежну думку агентства про можливість Банку своєчасно і в повному обсязі виконати взяті на себе зобов'язання щодо повернення банківських вкладів протягом найближчих 12 місяців.

Рейтинг надійності вкладу присвоюється банку за спеціально розробленою агентством рейтинговою шкалою й характеризує рівень надійності депозиту в цьому банку у порівнянні з вкладами в інших українських банках.

ПАТ «МТБ БАНК» займає провідні позиції в рейтингах, що говорить про нього, як про надійного партнера та сильну, перспективну у розвитку фінансову установу. Високі рейтингові показники досягнуті багато в чому завдяки тому, що Банк не користується рефінансуванням НБУ, в тому числі стабілізаційними кредитами. При цьому продовжує забезпечувати повне і своєчасне виконання зобов'язань перед своїми клієнтами.

Рейтинг депозитів - фото 2 - mtb.ua

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти