Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Продаж цінних паперів банком

ПАТ «МТБ БАНК» здійснює активну діяльність на ринку цінних паперів України. Внески ПАТ «МТБ БАНК» на ринку цінних паперів дозволяють здійснювати дилерську діяльність та пропонувати всім охочим широкий вибір з державних та корпоративних цінних паперів.
    
Перелік цінних паперів, що пропонується до продажу, визначається внутрішньою політикою банку та уточнюється на дату виникнення потреби купівлі клієнтом у департаменті цінних паперів.

Переваги:
Такі операції дозволяють клієнтам ПАТ «МТБ БАНК»  у разі потреби у цінних паперах сформувати свій портфель за короткий час.

Державні ЦП

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує придбати Державні цінні папери. Пропоновані цінні папери випущені відповідно до вимог законодавства України, емітентами яких є уповноважений державний орган.
Державні цінні папери поділяються на:

Переваги:
Державні цінні папери є безризиковими цінними паперами в порівнянні з іншими цінними паперами.
ПАТ «МТБ БАНК» є активним учасником ринку державних цінних паперів.

Корпоративні ЦП

ПАТ «МТБ БАНК» пропонує придбати Корпоративні цінні папери - цінні папери, випущені відповідно до вимог законодавства Україні, емітентами яких є підприємства будь-якої форми власності.

Переваги:
Корпоративні цінні папери є більш високоприбутковими в порівнянні з державними цінними паперами і різного виду депозитами розміщеними в банках. Вони випускаються для спрощення процесу фінансування, залучення, управління і розподілу при здійсненні господарської діяльності емітентом.
Торгівлю корпоративними цінними паперами Банк здійснює на організованому і не організованому фондовому ринку