Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Грошові перекази

Термінові грошові перекази – послуга «MTB БАНК», яка дозволяє перераховувати грошові кошти по Україні або за її межі, а також отримувати їх від відправника, який знаходиться в Україні або за кордоном. Вони здійснюються в національній валюті, російських рублях, доларах США або євро. Банківські перекази у валюті можна отримати в національній валюті, російських рублях, доларах США або євро.

Операції, що проводить «MTB БАНК»

«MTB БАНК» здійснює різні види переказів у національній та іноземних валютах, у тому числі:

  • відправлення грошових коштів за дорученням клієнта;
  • зарахування грошових коштів на клієнтські рахунки.

За необхідності використовуються системи термінових грошових переказів (Western Union, Moneygram).

Як відправити і отримати переказ?

Протягом одного робочого дня клієнти можуть перераховувати суми, еквівалентні 15 000 грн. Місячний ліміт переказів за картковими рахунками становить 150 000 грн. Для цього необхідні відкриття поточного рахунка і документи, які підтверджують мету відправлення. У підтверджувальному документі вказуються повне ім'я і адреса одержувача, реквізити банківського рахунка, назва банку, сума перерахування, валюта, призначення платежу.

У призначений термін одержувач грошових коштів повинен надати паспорт або посвідчення особи, вказати повне ім'я відправника, країну відправлення, точну суму і номер платіжного переказу.

Переваги «MTB БАНК»

  • мінімальний пакет документів;
  • висока швидкість перерахувань;
  • великий вибір валют;
  • мінімальний розмір комісії;
  • високий рівень сервісу.

Для отримання детальної інформації про умови здійснення переказів у гривнях без відкриття рахунка або інших платіжних операцій відвідайте найближче банківське відділення або зателефонуйте за номером 0 800 500-255.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти