Ваше місто:
Інтернет-банк

Грошові перекази

ПАТ «МТБ БАНК» здійснює різні види переказів і платежів, як в національній, так і в іноземних валютах (в тому числі з використанням систем термінових грошових переказів), виконує операції з перерахування грошових коштів за дорученням клієнта, а також операції із зарахування коштів на клієнтські рахунки.

Термінові грошові перекази дозволяють швидко і надійно перерахувати кошти іншій фізичній особі на території України і за її межами, а також отримати грошові кошти з-за кордону і по Україні. Відправлення переказів за кордон проходить в доларах США, євро та російських рублях.  Виплата переказів на території України проводиться в національній валюті, доларах США, ЄВРО та російських рублях.

В іноземній державі переклад може бути виплачений у валюті відправки або в інший вільноконвертованій валюті, а також в місцевій національній валюті (в залежності від країни призначення і системи переказів).

Для відправлення переказу в сумі понад еквівалента 15 000 грн протягом 1 робочого дня одним клієнтом, але не більше 150 000 грн на місяць, необхідна: наявність поточного рахунку, а також документи, що підтверджують мету відправки коштів за рубіж. 

Підтвердними документами для фізичних осіб є договори (контракти), рахунки-фактури, листи-рахунки або листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів, уповноважених органів іноземних держав, листи адвокатів або нотаріусів іноземних держав, позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні стосунки (або їх нотаріально завірені копії) та інші підтверджуючі документи, які використовуються в міжнародній практиці. Підтверджуючі документи (крім документів про родинні стосунки) повинні містити такі реквізити: повна назва та місцезнаходження одержувача, назва банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ, назву валюти, суму до сплати, призначення платежу.