Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Послуги інкасації

ПАТ “МТБ БАНК” надає послуги з перевезення валютних цінностей та інкасації - доставка придбаних у Банку готівкових валютних цінностей банкам – контрагентам

Перевезення цінностей проводиться на спеціалізованому автотранспорті, що має різний клас бронювання, високопрофесійний персонал, який пройшов спеціальну підготовку, в супроводі робітників спеціального підрозділу охорони, озброєних вогнепальною зброєю.

ПАТ “МТБ БАНК” несе повну матеріальну відповідальність за цінності, що перевозяться, і гарантує конфіденційність, надійність інкасаторських послуг.

Тарифи

При формуванні тарифів на дані послуги, наш банк враховує весь комплекс банківських послуг, що надаються клієнту, і тому тарифи ПАТ “МТБ БАНК” на послуги з перевезення цінностей та інкасації є гнучкими і встановлюються виходячи з індивідуальних умов обслуговування кожного клієнта. Основними параметрами, які впливають на розмір тарифів з перевезення валютних цінностей та інкасації є: місцезнаходження об’єкта(ів), що обслуговується (відстань між об’єктами і БАНКОМ), суми цінностей, що перевозяться, користування клієнтом іншими послугами БАНКУ (касове обслуговування, кредитні, депозитні, карткові проекти і т.д.), кількість необхідних заїздів інкасаторів в тиждень, замовлення клієнтом індивідуального часу обслуговування.

Отримати більш детальну інформацію про послуги з перевезення цінностей та інкасації і дати заявку на укладення договору на вид послуг, який Вас цікавить можна якщо: