Ваше місто:
Онлайн банкінг для бізнесу
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Зберігання векселів

Зберігання векселів – послуга банку МТБ для резидентів і нерезидентів України, які не можуть вивести грошовий документ за межі країни або зберігати його на її території. Щоб дізнатися про умови відповідального зберігання цінних паперів, зателефонуйте за вказаним номером або відвідайте найближче відділення MTB.

Переваги

Банк МТБ зберігає векселі і здійснює операції з ними згідно з інструкціями, отриманими від законного векселедержателя. У рамках послуги можна:

Зберігати цінні папери можна відкрито або закрито. У першому випадку векселедержатель складає супровідний документ з повним і точним описом того, які операції можна проводити з векселями. Згідно з договором про закрите зберігання цінні папери просто поміщаються в сховище.

Строки і умови

Як і у разі з авалюванням або іншими послугами банку МТБ, строки відповідального зберігання векселів і умови винагороди визначаються в договорі.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти