Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Історія банку

Публічне акціонерне товариство“МТБ БАНК” є правонаступником Відкритого акціонерного товариства “МАРФІН БАНК”, яке було створено 5 листопада 1993р.
У банку є ліцензія Національного банку України №66 від 19.03.2018 р., а також банк є уповноваженим банком Пенсійного фонду України.
2007
17 вересня

Власником ВАТ “МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ БАНК” став Marfin Popular Bank Public Co LTD (Республіка Кіпр) - лідер банківського бізнесу на Кіпрі. Це поклало початок входженню ВАТ “МТБ” у велику європейську фінансову групу Marfin Popular Bank.

2009
17 березня

У 2009 році за версією спеціалізованого ділового журналу “Банкир”, банку присуджена номінація “Банк з високим рівнем відкритості та прозорості бізнесу” в конкурсі “Банк року 2009”

2011
12 грудня

Міжнародний Сократівський комітет Європейської Бізнес Асамблеї (Оксфорд, Великобританія) вручив ПАТ “МАРФІН БАНК” нагороду “European Quality”, яка відображає відповідність послуг банку високим показникам якості і конкурентоспроможність за європейськими стандартами.

Зборами акціонерів ПАТ “МАРФІН БАНК” від 24.01.11 було прийнято рішення про збільшення статутного капіталу банку на 105 000 000 гривень до 435 000 050 гривень. До червня 2017 року кінцевим бенефіціаром банку була Республіка Кіпр в особі Міністра фінансів.

2012
12 листопада

Відкрите акціонерне товариство “МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ БАНК” змінило свою назву на Публічне акціонерне товариство “МАРФІН БАНК”. У квітні 2012 року Marfin Popular Bank Public Co LTD (Республіка Кіпр) був перейменований в CYPRUS POPULAR BANK PUBLIC CO LTD (Республіка Кіпр).

2016
26 грудня

На VIII Всеукраїнському конкурсі “БАНК РОКУ - 2016” ПАТ “МАРФІН БАНК” став переможцем конкурсу в номінації “Банк - надійний партнер у світі бізнесу”.

2017
14 червня

Відбувся продаж контрольного пакета акцій ПАТ “МАРФІН БАНК”. Новим власником ПАТ “МАРФІН БАНК” стала компанія SAGGARCO LIMITED (Кіпр). Кінцевими бенефіціарами Банку в результаті угоди стали громадяни України Михайло Партікевич та Ігор Згуров.

15 червня

У зв'язку зі зміною власника було проведено позачергові збори акціонерів ПАТ “МАРФІН БАНК” на якому був переобраний склад Наглядової Ради банку. Головою Наглядової ради був обраний Згуров Ігор Олександрович.

2018
5 березня

ПАТ “МАРФІН БАНК” офіційно змінив назву на ПАТ “МТБ БАНК”.

10 серпеня

Національний банк України дав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ "КБ" Центр" до ПАТ "МТБ БАНК" за спрощеною процедурою.

9 жовтня

Акціонери ПАТ "МТБ БАНК" і ВАТ "КБ" Центр" на позачергових загальних зборах затвердили Передавальний акт, в результаті чого ПАТ "МТБ БАНК" став правонаступником всіх прав і зобов'язань ПАТ "КБ" Центр" по відношенню до його клієнтам, партнерам і контрагентам, а статутний капітал ПАТ «МТБ БАНК» збільшився до 635 млн грн.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти