Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Оренда індивідуальних сейфівВідділення ПАТ “МТБ БАНК”, які надають послугу з надання в оренду Клієнтам індивідуальних сейфів

В період з 06.11.2023 по 06.12.2023 (включно) діє акційна пропозиція: знижка 30% на оренду сейфу. Детальніше: https://www.mtb.ua/news/item/30-rokiv-banku-30-znizka-na-orendu-bankivskih-sejfiv

Список відділень з депозитарними сейфамиДоговір про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (піблічна  частина ДКБО)

Заява на приєднання до ДКБО (індивідуальна частина)

Тарифи на надання в користування клієнтам індивідуальних банківських сейфів.

Договір про користування індивідуальним сейфом

Попередження та можливі наслідки

ПАТ "МТБ БАНК" надає послуги з відповідального зберігання цінностей і документів клієнтів банку фізичних осіб на підставі ліцензії, виданої Національним банком України.

Сховище індивідуальних сейфів – це спеціальне сховище, обладнане сейфами для зберігання цінностей і документів клієнтів банку, технічне оснащення якого відповідає вимогам Національного банку України.

Індивідуальний сейф – це спеціально обладнаний сейф, що знаходиться у сховищі індивідуальних сейфів, що закривається двома ключами – відповідального виконавця банку і клієнта.

Характеристика сейфових комірок: 

Умови

  1. Індивідуальний банківський сейф надається фізичній особі в оренду за Договором оренди індивідуального банківського сейфу.
  2. За користування сейфом стягується орендна плата згідно з Тарифами Банку.
  3. При наданні сейфу в оренду опис майна не складається. Представник Банку не є присутнім при поміщенні Клієнтом цінностей в сейф  
  4. Банк забезпечує належну охорону виділеного сейфа.
  5. Банк гарантує конфіденційність. Сейф може бути відкритий тільки у присутності клієнта.
  6. Орендатор має право дозволити користуватися сейфом своїм довіреним особам.
  7. При укладенні Договору Клієнт сплачує Банку заставу за користування ключем. При втраті ключа сума застави не повертається, а використовується для заміни сейфового замка.
  8. Доступ до сейфа можливий тільки в робочі дні у відповідності з режимом роботи Банку.
  9. Тарифи на оренду сейфів містять в собі ПДВ. 

Заявка

Персональні дані

Ваше прізвище кирилицею, як у паспорті
Ім'я як у паспорті
По батькові як у паспорті
Вкажіть Ваш номер мобільного телефону
Вкажіть вашу адрессу e-mail

Загальні питання

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти