Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Під заставу депозиту

Валюта
Гривня
Сума
Від 100 000 до 10 000 000 грн
Умови
Реальна річна процентна ставка: від 12,28% до 20,84% річних
Термін
без обмежень

МТБ БАНК надає своїм клієнтам кредит під заставу депозиту на споживчі потреби. Така пропозиція вигідна, оскільки не вимагає забезпечення майном.

Учасником кредитної програми може стати будь-який клієнт МТБ БАНКу – резидент України, який має вклад у банку на термін не більше 12 місяців. Кредит надається в національній валюті за ставкою 18 відсотків. Узяти кредит можуть учасники депозитних програм «Строковий», «Пенсійний» і «Накопичувальний».

Така пропозиція вигідна, оскільки не вимагає забезпечення майном, як, наприклад, пропозиції під заставу нерухомості або на купівлю автомобіля.

Калькулятор до "Кредит під заставу депозиту"

Переваги

Можливість отримати кредит для бізнесу під заставу вкладу фізичної особи.

Можливість отримати кредит на будь-які потреби.

Надання кредиту відразу при оформленні нового депозиту.

Існування фінансового резерву на випадок непередбачуваних ситуацій.

Для оформлення - залиште заявку і наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом.

Умови

Умови

Валюта кредиту: гривня

Процентна ставка, річних: 7% до 18% річних

Одноразова комісія: 0.99% від суми кредиту

Забезпечення кредиту: кошти, розміщені на депозитному рахунку в ПАТ «МТБ БАНК»

Максимальна сума кредиту: до 100% від суми вкладу

Додаткові платежі, в тому числі додаткові та супутні послуги за кредитом «Кредит під заставу депозиту»
Способи оформлення

Щоб оформити договір кредитування, необхідно бути клієнтом «МТБ Банку», не мати негативної кредитної історії і прострочених заборгованостей за іншими програмами, наприклад, на купівлю нерухомості. Вам достатньо:

 • залишити заявку на сайті
 • зв'язатися з нами за номером гарячої лінії
 • замовити зворотний дзвінок.

Після схвалення заявки ви можете отримати готівку в розмірі до 100 % від депозиту.

Документація
 • Щоб отримати гроші, треба надати лише паспорт громадянина України і ІПН.
 • Також ми пропонуємо вигідний споживчий кредит «КешВаш». Щоб отримати додаткову інформацію про умови і переваги, зв'яжіться з нами за номером гарячої лінії 0-800-500-255.
Згідно ст. 17 ЗУ «Про споживче кредитування»‎ Позичальник має право

Увага! Згідно ст. 17 ЗУ "Про споживче кредитування" Позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних виплат, письмово попередивши про це кредитодавця.

Також, Позичальник має право відмовитись від договору про споживчий кредит (кредитна картка) протягом 14 календарних днів з дня укладання цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором)

Попередження та можливі наслідки
Попередження та можливі наслідки

Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до банку із запитом інформації (довідки), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, встановлених договором, уключаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань клієнта за договором у повному обсязі, яку банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором клієнта) протягом п’яти робочих днів з дня отримання банком такого запиту.

FAQ

Поширені питання

Процес оформлення
Які додаткові витрати?

Наші умови кредитування максимально прозорі та вигідні для клієнтів. МТБ Банк пропонує своїм клієнтам унікальну можливість отримати кредити під заставу депозитів без додаткових витрат:

 • немає потреби сплачувати щомісячну комісію за розрахунково-касове обслуговування, що дозволяє зберегти ваші фінанси;
 • жодних витрат за відкриття поточного рахунку для отримання кредиту або розрахунково-касове обслуговування;
 • не потрібно укладати страхові поліси на життя або майно, оцінювати їх вартість та сплачувати додаткові витрати за страхування;
 • не потрібно оплачувати послуги нотаріуса або оцінювача при оформленні кредиту під заставу депозиту;
 • не передбачено жодних додаткових зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування чи адміністративні збори, що також дозволяє зекономити ваші фінансові ресурси.

Таким чином, МТБ Банк створює комфортні умови для своїх клієнтів, забезпечуючи відсутність додаткових витрат на кредит під заставу депозиту. Обирайте надійність та зручність разом з МТБ Банком.

Погашення кредиту

Без комісії:

 1. Через термінал самообслуговування. Клієнти можуть здійснити погашення кредиту під депозит через будь-який доступний термінал самообслуговування, використовуючи зручні опції платежу.
 2. Через операційну касу. Відвідайте будь-яке відділення МТБ Банку та зверніться до операційної каси для здійснення платежу без додаткових комісій.
 3. Через мобільний банкінг. Використовуйте мобільний додаток MTB360 для швидкого та безпечного погашення кредиту.

У разі використання іншого банку для переказу коштів, може стягуватися комісійна винагорода згідно з тарифами цього банку. Будь ласка, ознайомтеся з умовами та тарифами вашого банку перед здійсненням операції.

Документи

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту «Технічні кредити»
27.04.2024
pdf
173 Кб

ЗВЕДЕНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ

Перейти

Типовой договір (непоновлювана кредитна лінія)

Перейти

Типовий договір (поновлювана кредитна лінія)

Перейти

Типовий договір, забезпечений)

Перейти

Типовий договір ( ануїтет, забезпечений )

Перейти

Погашення кредиту

Внесення готівки через касу Банка.

За допомогою Інтернет-Банкінгу.

Заявка на оформлення кредиту (кредитної картки)

Після того, як Ви відправите заявку з Вами зв'яжеться наш співробітник Банку і повідомить процедуру оформлення даного пакету послуг у відділенні Банку

або Заповнити заявку

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти