Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

єОселя

Popular
Валюта
Гривня
Сума
Від 200 000 грн до 7 000 000 грн
Умови
Реальна процентна ставка: від 8.11% до 13,86% (від 3.92% до 9,39%)
Термін
від 1 до 20 років

Переваги

Державна програма

Фіксована ставка

Чесні умови

єОселя - фото - mtb.ua


Державна програма іпотечного кредитування єОселя, ініційована Президентом України

Програма єОселя реалізується Міністерством економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та «Укрфінжитло» за ініціативи Президента України

Для оформлення - залиште заявку і наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом.

Умови

Як оформити іпотечний кредит
  1. Подайте заявку через додаток Дія
  2. Отримайте відповідь із пропозицією від банку та отримайте подальші інструкції
  3. Оберіть житло, зберіть документи та подайте їх до банку
  4. Укладіть договір на купівлю житла та договір на іпотеку
Необхідні документи

Документи Кандидата

Документи Поручителя

Документи на нерухомість
Попередження та можливі наслідки

Попередження та можливі наслідки
Важлива інформація:

1) Як визначається вартість об’єкта нерухомості для розрахунку суми кредиту? - Вартість предмета іпотеки не повинна перевищувати оціночну вартість, визначену на підставі звіту про оцінку, проведену суб’єктом оціночної діяльності або співробітником банку, який має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача, та зареєстровану в Єдиній базі даних звітів про оцінку.
2) Чи можна надати в іпотеку іншу нерухомість, яка не виступає об’єктом купівлі? - Об’єктом іпотеки виступає виключно об’єкт нерухомості, що купується.
3) Чи обов’язково страхувати нерухомість – об’єкт іпотеки? - Так, житло (квартира), яке є предметом іпотеки, обов’язково підлягає страхуванню позичальником від ризиків випадкового знищення або випадкового пошкодження на повну оціночну вартість.
4) Чи передбачене дострокове погашення кредиту? Так, можливо здійснити повне або часткове дострокове погашення кредиту в будь-який час без жодних штрафів та комісій.
5) В яких випадках можна втратити право на отримання компенсації від держави? - надання недостовірної/недійсної/неправдивої інформації про себе та або членів сім’ї, що призвело до виплати коштів, компенсації процентів на користь клієнта, який не мав права на отримання такої компенсації процентів та зобов’язаний повернути у місячний строк УФЖК таку незаконно отриману компенсацію. - використання клієнтом кредитних коштів, отриманих від банку за Договором про іпотечний кредит не за цільовим призначенням, визначеним згідно з Умовами Програми, Договором про іпотечний кредит, в тому числі придбання предмету іпотеки, який не відповідає критеріям та вимогам, визначеним Умовами; - порушення клієнтом грошових зобов’язання за Договором про іпотечний кредит понад 90 календарних днів; - відсутність у банку понад 90 календарних днів підтвердження належності клієнтів до категорії громадян, які мають право на отримання Компенсації процентів; - втрата клієнтом приналежності до категорії громадян, які мають право на отримання Компенсації процентів відповідно до Умов, Правил та Договору про іпотечний кредит.
6) Як я можу погашати кредит? - Внесення готівки через касу Банка. - За допомогою Інтернет-Банкінгу.

Згідно ст. 17 ЗУ «Про споживче кредитування»‎ Позичальник має право
Увага! Згідно ст. 17 ЗУ "Про споживче кредитування" Позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних виплат, письмово попередивши про це кредитодавця.
Також, Позичальник має право відмовитись від договору про споживчий кредит (кредитна картка) протягом 14 календарних днів з дня укладання цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором).

Заявка на оформлення кредиту (кредитної картки)

Після того, як Ви відправите заявку з Вами зв'яжеться наш співробітник Банку і повідомить процедуру оформлення даного пакету послуг у відділенні Банку

або Заповнити заявку

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти