Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Внесення змін до Публічної пропозиції ПАТ «МТБ БАНК» на укладання договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб з 10.06.2024р.

Приватним особам
10.05.2024
Внесення змін до Публічної пропозиції ПАТ «МТБ БАНК» на укладання договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб з 10.06.2024р. - фото - mtb.ua

Шановні клієнти!
Інформуємо про внесення змін до Публічної пропозиції ПАТ «МТБ БАНК» на укладання договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (далі Договір), який набуває чинності з 10.06.2024р.

Зміни внесені у зв'язку з приведенням у відповідність до вимог чинного законодавства та актуалізацією послуг, які МТБ Банк може надавати клієнтам.

Також додано поняття денна процентна ставка, її розрахунок та загальні витрати за споживчим кредитом. Зміни внесено в Розділ VI ПОРЯДОК НАДАННЯ БАНКІВСЬКОЇ ПОСЛУГИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ У ВИГЛЯДІ СПОЖИВЧИХ КРЕДИТІВ та Додатки 16-20 Договора про споживчий кредит.

З оновленою редакцією Договору можна ознайомитись за посиланням https://mtb.ua/public-offer-mtb

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти