Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

23 травня 2024 року Наша команда була присутня на Mastercard Payment Innovation Summit в Грузії

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
27.05.2024
23 травня 2024 року Наша команда була присутня на Mastercard Payment Innovation Summit в Грузії - фото - mtb.ua


 Ілля Климович, заступник голови правління, взяв участь у панельній дискусії з кіберзахисту у платіжній індустрії.

«Разом з колегами з різних країн поспілкувалися про технології захисту від шахрайських операцій, застосування ШІ та ризикового підходу до аналізу поведінки споживачів. Я поділився нашим досвідом та кейсами захисту операцій клієнтів в МТБ Банку», – зазначив Ілля Климович.
 
Чому важливо брати участь у таких конференціях? Участь у подібних заходах є надзвичайно важливою для нашого банку з кількох причин:
1. Обмін досвідом: Спілкування з колегами з різних країн дозволяє дізнатися про новітні технології та методи захисту від шахрайства.
2. Інновації: Вивчення застосування штучного інтелекту та інших передових технологій допомагає нам покращувати наші сервіси.
3. Ризиковий підхід: Обговорення ризикових підходів до аналізу поведінки споживачів сприяє підвищенню безпеки наших клієнтів.
4.Позиціонування: Участь у міжнародних конференціях зміцнює нашу позицію як лідера в сфері фінансових технологій та кіберзахисту.
 
Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших послуг, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки для наших клієнтів.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти