Ваше місто:
Інтернет-Банкінг Документообіг МТB Office
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

У зв’язку з реорганізацією ПАТ КБ «ЦЕНТР», шляхом приєднання до ПАТ « МТБ БАНК», інформуємо вас про наступні зміни з 08 жовтня 2018 року

Приватним особам
Бізнесу
12.10.2018

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МТБ БАНК» є правонаступником прав та обов’язків ПАТ КБ «ЦЕНТР», в тому числі за кредитними договорами, укладеними з позичальниками, а також договорами по поточних та депозитних рахунках.

У зв’язку з реорганізацією ПАТ КБ «ЦЕНТР», шляхом приєднання до ПАТ « МТБ БАНК», інформуємо вас про наступні зміни з 08 жовтня 2018 року: 

Щодо активних операцій (по кредитних договорах) фізичних та юридичних осіб:

В ПАТ « МТБ БАНК» погашення кредитів фізичних осіб здійснюється клієнтами через  транзитний рахунок, з якого сплачені кошти автоматично списуються на погашення заборгованості за нарахованими комісіями, відсотками та кредитом.

Реквізити транзитного рахунку для кожної кредитної угоди будуть зазначені у відповідних письмових формах, які необхідно підписати при зверненні до відділення банку, а саме:

- в Додаткових угодах по кредитах, які надано банком під забезпечення.

Для подальшого здійснення погашення заборгованості за кредитними договорами фізичних та юридичних осіб прохання звернутися до менеджера відділення за новими реквізитами та для отримання більш детальної інформації.

Щодо пасивних операцій (поточні/депозитні/карткові рахунки) змінені наступні реквізити рахунків клієнтів банку:

  • назва банку – ПАТ «МТБ БАНК»,
  • код МФО – 328168;
  • код за ЄДРПОУ Банку–21650966 ;
  • порядок нумерації діючих договорів на відкриття та ведення поточних рахунків; договорів банківського вкладу (депозиту) для фізичних та юридичних осіб;
  • номери поточних та вкладних (депозитних) рахунків для фізичних та юридичних осіб.

За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера у відділенні або до Контакт-центру банку за телефоном  0-800-500-255 

 

Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК»                                                                Ю.О.Кралов

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти