Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто!

Приватним особам
Бізнесу
12.10.2018
«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто! - фото - mtb.ua

Програма «Перший рейс" розроблена спеціально для студентів морських навчальних закладів і враховує всі особливості працевлаштування моряків, які починають свою кар'єру. МТБ БАНК готовий надати фінансову підтримку дітям у разі, коли необхідні кошти для продовження навчання і реалізації мрії про роботу в морі. Лояльні умови програми  дозволяють молодим людям вирішити поточні завдання і успішно почати свій шлях в морській справі.

Також дуже зручні і вигідні морякам тарифні пакети, які пропонує МТБ БАНК.  На карти в рамках пакетів «Мореплавець» і «Морський вовк» зараховується зарплата, і коштами на рахунку можна користуватися по всьому світу.  До того ж, оформивши додаткову карту, моряк може бути впевнений, що його сім'я буде мати доступ до коштів на картковому рахунку.  МТБ БАНК - це повний спектр послуг для моряків, включаючи VIP-обслуговування і безліч програм лояльності та партнерських програм.

НА ФОТО: співробітники МТБ БАНКу на зустрічі в Одеському морехідному коледжі рибної промисловості ім.  А.Соляніка розповіли про переваги нових банківських програм і продуктів МТБ БАНКу, розроблених спеціально для моряків і відповіли на питання викладачів і студентів.

«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто! - фото 2 - mtb.ua«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто! - фото 3 - mtb.ua«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто! - фото 4 - mtb.ua«Перший рейс» від МТБ БАНКу - це круто! - фото 5 - mtb.ua

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти