Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Перша щорічна конференція Forbes Ukraine «Гроші для Перемоги» відбулася 30 травня 2024 року у Києві.

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
03.06.2024
Перша щорічна конференція Forbes Ukraine «Гроші для Перемоги» відбулася 30 травня 2024 року у Києві. - фото - mtb.ua

Голова правління Юрій Кралов разом з колегами відвідав Першу щорічну конференцію Forbes Ukraine «Гроші для Перемоги», яка відбулася 30 травня 2024 року у Києві.

Ми завжди намаємось не пропускати такі важливі події, що обʼєднують бізнес спільноту для обговорення шляхів та інструментів для економічного розвитку нашої країни!

Ця конференція стала важливою подією для фінансової та інвестиційної спільноти, і зосередила увагу на економічному зростанні та інвестиційних стратегіях в умовах викликів та нестабільності.

Тема конференції: «Будуємо під час шторму»
Обговорювали важливі питання: інвестувати, чекати чи продавати

«Чудовий форум, в рамках якого відбувся обмін досвідом по інструментам підтримки ключових сфер зі сторони держави і міжнародних фінансових інституцій, та обмін досвідом зі створення внутрішніх майданчиків для залучення інвестицій в сегменти економіки, що розвиваються. Це дозволяє створювати нові робочі місця та підвищувати конкурентоспроможність українських підприємств, робити імпортозаміщення, що в решті створює можливість підвищувати обʼєми податків. Завдяки цим рішучим крокам ми можемо збільшити нашу економічну незалежність.» - зазначає Юрій Кралов.

 Попри всі складнощі, учасники конференції продемонстрували незламний дух та готовність шукати нові шляхи для руху вперед. Ми залишаємося єдиними у прагненні досягати нових вершин та будувати успішне майбутнє разом.

Разом ми здолаємо всі виклики та забезпечимо процвітання нашої держави!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти