Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Нарешті в офлайні!

Приватним особам
30.10.2023
Нарешті в офлайні! - фото - mtb.ua

Вже традиційно за підтримки МТБ Банку в Києві відбулася Ювілейна п’ята щорічна конференція «Фінансовий моніторинг в банках України – виклики воєнного часу, розвиток технологій та нові вимоги регулятора».
26 та 27 жовтня працівники сфери фінансового моніторингу мали змогу привітати один одного та обговорили нагальні питання, що стоять перед системою фінмоніторингу (ФМ):


· Виклики, пов’язані з війною
· Розвиток технологій та його вплив на ефективність контрольного середовища
· Трансформація фінансового ринку
· Вимоги регуляторів в умовах, що швидко змінюються


Один з модераторів конференції, начальник управління фінмоніторингу нашого банку Ольга Колєснікова підкреслила: «Ми завжди підтримуємо такі заходи, тому що це дієва платформа для спілкування, обміну важливим досвідом спеціалістів, розробки спільних кроків для вирішення проблемних питань, що постають під час впровадження систем контролю фін моніторингу. Ми з учасниками конференції "звірили" напрям руху в сфері ФМ, обговорили нагальні проблеми, вирішили, як треба діяти "єдиним фронтом" у спілкуванні з регулятором стосовно пошуку шляхів впровадження нових вимог».


Важливою частиною роботи конференції стали доповіді та обговорення цифровізації ринку банківських послуг, а тому питання побудови ефективної системи контролю такого важливого сегменту наразі є нагальними, про що також йшла мова на зустрічі.
Приємно, що значна аудиторія слухачів приєдналася до події в он-лайн форматі.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти