Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Digital banking. Recipes growth -2023

Приватним особам
23.10.2023
Digital banking. Recipes growth -2023 - фото - mtb.ua

Заступник голови правління МТБ Банку Ілля Климович взяв  участь у International forum: "Digital banking. Recipes growth -2023". На форумі були присутні представники Міністерства соціальної політики України, НБУ, банків, фінтех компаній та експертів ринку.

Форум був покликаний створити нові сенси у функціонуванні та регулюванні ринків банківських і небанківських послуг, у впровадженні інноваційних технологій на загальнодержавному рівні.
  
Ілля Климович в рамках панельної дискусії обмінявся з учасниками форуму думками та прогнозами щодо майбутніх фінтех-трендів та викликів-2024 і досвідом банку з діджиталізації бізнес-процесів та впровадження інноваційних технологічних рішень під час війни.  Також розповів про те, як МТБ Банк підготувався до зимового періоду та можливих відключень електроенергії і про нові технології, що банк застосував під час війни, щоб забезпечити своїм клієнтам безперервність надання банківських послуг.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти