Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ Банк встановив кореспондентські відносини з Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), Німеччина.

Приватним особам
29.12.2023
МТБ Банк встановив кореспондентські відносини з Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), Німеччина. - фото - mtb.ua

Це приємне відчуття задоволення, коли закінчуєш рік зростанням свого іміджу на міжнародному фінансовому ринку.

Бо банк – це не тільки про гроші. Це про можливості розвитку, зростання, про достойне місце на міжнародній арені і про головне – довіру партнерів.

Напередодні нового, 2024 року, МТБ Банк  встановив  кореспондентські відносини з Landesbank Baden-Württemberg (LBBW), Німеччина.

Партнерство з LBBW,  який посідає 86 місце серед 100 найбільших банків світу у звіті S&P Global Market Intelligence (2023 рік), входить в ТОП-10 найбільших банків Німеччини і є найбільшим земельним банком та основним державним кредитором країни, безумовно,  яскрава ознака  міцної  ділової репутації МТБ Банку, чергове підтвердження високого рівня довіри з боку провідних закордонних фінансових інститутів, стабільності та належної підтримки міжнародного іміджу банку.

Ростислав Іванов, заступник Голови Правління зазначив: "Відкриття кореспондентського рахунку в LBBW стало черговим підтвердженням високої ділової репутації  МТБ Банку та неухильного дотримання ним найкращих банківських практик та стандартів в умовах сьогодення. Ми дуже раді, що коло наших партнерів поповнилося таким потужним гравцем на європейському та міжнародному ринках".

Довідка:

LBBW, Landesbank Baden-Wuerttemberg (федеральний банк землі Баден-Вюртемберг) - німецький міжнародний універсальний комерційний банк.

Посідає 86 місце серед 100 найбільших банків світу у звіті S&P Global Market Intelligence (квітень, 2023 рік).

Входить до десятки найбільших банків Німеччини, найбільший земельний банк і державний кредитор Німеччини. Контролюється містом Штутгартом, земельними ощадними касами та землею Баден-Вюртемберг.

LBBW включає в себе рітейл банки Baden-Württembergische Bank (BW-Bank), Rheinland-Pfalz Bank і Sachsen Bank.

Банк має в своєму розпорядженні 160 філій і пунктів обслуговування на території Німеччини і ще 17 в інших країнах. LBBW також має дуже широку кореспондентську мережу, що охоплює 2800 банків по всьому світу.

Близько двох третин діяльності припадає на Німеччину, ще 22 % припадає на інші країни Західної Європи, 7 % на Північну Америку, 3,5 % на Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти