Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ Банк - один з 5 банків країни, що приєналися до участі в програмі «Доступний факторинг».

Приватним особам
15.12.2023
МТБ Банк - один з 5 банків країни, що приєналися до участі в програмі «Доступний факторинг». - фото - mtb.ua

Вчора Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов взяв участь у презентації та обговоренні програми «Доступний факторинг» для підтримки малих та середніх підприємств. Захід організовано Проєктом USAID “Реформування фінансового сектору” та Фондом розвитку підприємництва.

У прес-центрі Укрінформу зібралися , як СЕО банків, які вже працюють з цим фінансовим інструментом, так і представники Мінекономіки, Мінфіну, USAID, ФРП.

Під час заходу були представлені основні умови та механізм реалізації програми “Доступний факторинг”.

Ключові умови програми:
- компенсаційна ставка за договором факторингу 13% річних
- максимальний строк фінансування – 360 днів
- фінансування до 95% суми грошової вимоги
- максимальний ліміт до 150 млн грн (з урахуванням коштів, отриманих за програмами “Доступні кредити 5-7-9%” та “Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%”)

Так, для малого бізнесу факторинг виглядає як якась складна історія, вважає Юрій Кралов, але насправді у факторингу нічого такого страшного немає, це дуже вигідно: «Не втрачається час на додаткове забезпечення, заставу та інше. Тому якщо ми спільно опрацюємо всі механізми та проведемо достатню роз’яснювальну роботу серед підприємців, то я думаю, що це допоможе і фінансовому ринку, і бізнесу рухатися вперед ще швидше».

ФРП розраховує, що за рік не менше в 1000 МСП скористаються держпрограмою фінансового факторингу.

МТБ Банк вже має досить непоганий практичний досвід роботи з факторингом, та ми з задоволенням проконсультуємо бізнес та познайомимо, якщо ви ще не користувались, з цим не стандартними фінансовим інструментом!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти