Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ Банк уклав першу в Україні угоду в рамках державної програми «Доступний факторинг»

Приватним особам
05.01.2024
МТБ Банк уклав першу в Україні угоду в рамках державної програми «Доступний факторинг»  - фото - mtb.ua

Укладено першу в Україні угоду про надання факторингового обслуговування від МТБ Банку з Торговий Дім "Фреш Маркет" за Програмою "Доступний факторинг" у розмірі 5 млн грн на 12 місяців!


Завдяки факторингу від МТБ Банку Fresh Market має змогу закупити додаткові партії сировини для посилення виробничих потужностей.

Користування таким зручним фінансовим інструментом надасть клієнту:

  • додаткові конкурентні переваги
  • оперативне залучення доступного фінансового ресурсу на поповнення обігового капіталу
  • задовольнить зростаючий попит на продукцію за доступною ціною

Факторинг допомагає малому та середньому бізнесу продовжувати діяльність, розвиватися і створювати нові робочі місця в умовах війни, а Програма “Доступний факторинг” дозволяє малим та середнім підприємствам отримати факторингові послуги за доступною процентною ставкою - 13% річних.


Оператором Програми є Фонд розвитку підприємництва, що здійснює діяльність через уповноважені банки-партнери, а проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» впроваджує просвітницьку кампанію задля популяризації фінансового інструменту факторингу та Програми “Доступний Факторинг”.
Звертайтеся до наших фахівців у відділеннях або замовляйте послугу на сайті: https://www.mtb.ua/ru/5-7-9-dostupnij-faktoring

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти