Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

«Картка черкасця» від МТБ Банку:  ключ до цифрової трансформації міста

Приватним особам
28.11.2022
«Картка черкасця» від МТБ Банку:  ключ до цифрової трансформації міста - фото - mtb.ua

 

Подія, про яку велись розмови у Черкасах вже кілька років, нарешті, сталася. Цьогоріч один з провідних банків України МТБ Банк  реалізував проект разом з Visa та «SMART-TICKET TECHNOLOGY» по випуску багатофункціональних платіжних карток для мешканців Черкас.   

Голова правління МТБ Банку  Юрій Кралов та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає зусилля сторін по втіленню спільних проектів у Черкасах, серед яких – розвиток муніципальної транспортної інфраструктури та електронних сервісів.

– Ми відчуваємо велику відповідальність перед громадою Черкас і готові інвестувати в корисні для людей проекти, – наголосив голова Правління  МТБ Банку   Юрій Кралов. – У нас є досвід, є запити від суспільства й ми хочемо створювати нове. Сподіваюся, що наш продукт стане своєрідним майданчиком, який об’єднає бізнес.

– Приємно, що навіть у такий складний для України період, під час війни є бізнес, який ризикує, створює нові робочі місця та підтримує економічний тил. Більше того – готовий бути соціальними партнерами нашого міста та інвестувати в суспільно важливі проекти, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Цифрова  трансформація черкаської громади почалася саме з «Картки черкасця», що одночасно є платіжною банківською карткою і проїзним документом.  

За словами Анатолія Бондаренка, першими «Картки черкасця» отримають сім’ї українських захисників.

 – «Картка черкасця» – це основа для загальної муніципальної картки, яка міститиме масштабні соціальні програми, акумулюватиме пільги, знижки в муніципальних закладах, приватних сервісах, – зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко. – Наша співпраця із МТБ Банком – це один із прикладів соціально відповідального бізнесу, який не роздумує, а приймає рішення і працює для розвитку громади.

 «Картку черкасця» вже можна оформити у черкаському відділенні МТБ Банку, крім того створена можливість отримати її в ЦНАП або безпосередньо в мерії міста. З собою потрібно буде взяти паспорт, або документ який його замінює,  ідентифікаційний номер,  документ, який підтверджує статус пільговика чи працевлаштування в організації, зареєстрованій в Черкасах.

Відділення МТБ Банку, що відкрилося місяць тому і надає весь спектр банківських послуг, розташоване за адресою: вул. Остафія Дашковича, 30/бульвар Шевченка, 224. На містян там чекають з 8.30 до 17.30 (по буднях). До речі, там є цілодобовий банкомат та депозитарні сейфи, де можна зберігати цінності, документи та інші важливі активи.  

Довідка:  ПАТ “МТБ БАНК працює на фінансовому ринку України протягом 29 років та надає весь спектр банківських послуг роздрібним і корпоративним клієнтам у 14 регіонах України. Рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні. Переможець  XIV  Всеукраїнського конкурсу «Банк року -2022» у номінації «Digital-step в умовах воєнного часу».

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти