Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Форум Центральної та Східної Європи (ЦСЄ)

Приватним особам
18.01.2024
Форум Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) - фото - mtb.ua

Днями у Відні пройшов найвпливовіший форум, присвячений питанням розвитку Центральної та Східної Європи. В його роботі разом з урядовою делегацією, СЕО провідних банків та компаній України взяли участь Член наглядової ради нашого банку Юрій Артеменко та начальник Департаменту міжнародного бізнесу Римма Азарова.

Серед головних тем форуму були:

- Фінансування держави: суверенні позичальники
- 2024: чи буде це хороший рік для банків?

Окрема увага була приділена Україні – обговорювалися:

- відновлення України (Економіка війни)
- практичні аспекти відбудови країни

Юрій Артеменко зазначив: «Форум був дуже корисним і головне – Україна повертається на міжнародний рівень, це дуже важливо – бути у порядку денному фінансового світового ринку. Це надає нам багато можливостей і перспектив для зростання».

Форум Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) протягом 29 років об'єднує понад 1000 емітентів, інвесторів, посередників та політиків з країн ЦСЄ та інших країн.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти