Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Потрібно здійснити валютні перекази швидко та з комфортом у будь-яку точку світу?

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
01.06.2024
Потрібно здійснити валютні перекази швидко та з комфортом у будь-яку точку світу? - фото - mtb.ua


З радістю розповімо вам про наш сервіс - миттєві перекази валюти на картки за кордон у більш ніж 50 країнах, а також на картки Union Pay(China). Що особливо цікаво: опція переказів на картки Union Pay (China) доступна лише у МТБ Банку! Тож, якщо ви плануєте співпрацювати з китайськими партнерами або маєте ділові зв’язки з Китаєм, то вам до нас!

Але найкраще в тому, що ви можете здійснити усі ці операції прямо в МТВ360 навіть не виходячи з дому: відкривайте діджитал-карту, купуйте валюту онлайн та одразу робіть переказ за кордон - ми подбали,щоб все було швидко та зручно ! Ліміт по операціям: 100 000 грн (в еквіваленті у валюті ), щомісяця. Просто вкажіть номер карти та прізвище отримувача і зробіть переказ за лічені хвилини.

Тому не зволікайте і приєднуйтеся до МТВ360 за посиланням: https://www.mtb.ua/mtb-360, щоб отримати доступ до цих та інших фінансових можливостей! З нами ви завжди на кроці попереду в глобальних фінансових технологіях!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти