Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Понад 2500 містян вже отримали «Картку черкасця» від МТБ Банку

Приватним особам
06.02.2023
Понад 2500 містян вже отримали «Картку черкасця» від МТБ Банку - фото - mtb.uaОплата проїзду, облік пільговиків, соціальні програми та додаткові бонуси. Усе це – про «Картку черкасця», яку вже почали видавати жителям Черкас.


Що таке «Картка черкасця»?
Це спільний проект Черкаської міської ради, компанії «SMART-TICKET TECHNOLOGY», яка виграла конкурс на справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті, а також банка-партнера МТБ Банк. Видача «Карток черкасця» – це черговий етап реалізації транспортної реформи у Черкасах. Цьому передувало запровадження електронного квитка у громадському транспорті міста.


«Картка черкасця» – це банківська платіжна карта із NFC-технологією, яка виконує функції засобу валідації та може бути використана для здійснення оплати проїзду.


Нині втілюється перший етап цього масштабного проекту, на якому її власники зможуть користуватися нею як проїзним документом. В програму входить розподіл категорій населення на пільгову (при наявності відповідного документу) та непільгову.

«Картка черкасця» – важливий і корисний інструмент як для міської влади, так і для громадян. Вона одночасно є проїзним документом, платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача карти й підтримує додатки, пов'язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. Міській владі це дає широкі можливості для збору аналітичних та статистичних даних, які дозволять оптимізувати транспортну систему Черкас», – відзначає міський голова Анатолій Бондаренко.


Фіксація пільговика у транспорті
Для пільгового проїзду необхідно прикласти «Картку черкасця» з пільговим тарифом до присторою у транспорті, щоб завалідувати свою подорож. Фіксація має бути безпосередньо пластиковую карткою. У пасажира має бути при собі документ про пільгу. Термін, з якого має бути обов‘язкова валідація пільговиками, ще не визначений місцевою владою, і це лише перший етап заохочення і адаптації, коли пільгова категорія пасажирів має звикнути до змін та привчити себе фіксувати подорож у транспорті. Ніяких обмежень в кількості подорожей пільговиками в муніципальному транспорті на даний час немає. Картка діє як розрахункова як в муніципальному транспорті (наразі це тролейбуси), так і в транспорті приватних перевізників (де впроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду).


Пільгова категорія населення валідує себе з «нульовим тарифом» тільки в муніципальному транспорті, в транспорті приватних перевізників картка працює по тарифу перевізника. У всіх випадках при собі має бути відповідний документ, що засвідчує право на пільгу.


Використання «Картки черкасця» як платіжної
Оскільки партнером у впровадженні проєкту є МТБ Банк, «Картка черкасця» є ще й платіжною. Нею можна сплатити подорож на валідаторі. Скачавши мобільний додаток банку МТВ 360, можна моніторити будь-які платіжні операції по картці.
При відкритті рахунку картка йде з «нульовим балансом». Клієнт самостійно може поповнити її для власних потреб. Якщо людина має пільги на проїзд, вона завчасно буде сповіщена про таку можливість.
Клієнт сам може вирішити перевести на цю картку можливість нарахування заробітної плати чи пенсії. Для цього необхідно звернутися у відділення банку для консультації.


Наразі у Черкасах видано близько 2500 «Карток черкасця». На даний час більшу частину з них отримали пільговики.
«Ми зараз працюємо над тим, щоб картка наповнювалася новими сучасними сервісами та перевагами. Більш того, ми найближчим часом надамо можливість швидко оформлювати картку та взаємодіяти з банківськими сервісами завдяки засобам віддаленної ідентифікації за допомогою Дія та Liveness», – зауважує Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов.


Переваги і бонуси
Окрім оплати за проїзд та засвідчення пільги на такий проїзд, «Картка черкасця» даватиме власнику низку переваг. На тепер власники картки можуть отримати кешбек за продукцію ТМ «Волошкове поле», 5% кешбеку у мережі аптек МЕДІТ-М, ГАЛА АПТЕКА, АПТЕКА 03.


«Наразі робота над наповненням цієї частини картки триває. У подальшому на цю карту також будуть акумулюватися різноманітні соціальні пільги, знижки у муніципальних закладах та приватних сервісах тощо. Цей список буде розширюватися і надалі. Запрошуємо бізнес до цієї взаємовигідної співпраці задля розвитку нашого міста», – зазначає перший заступник міського голови Сергій Тищенко.


Хто може отримати «Картку черкасця» ?

Усі громадяни, що зареєстровані у місті Черкаси (в тому числі ті, що мають право на безоплатний проїзд або мають право на оплату часткової вартості проїзду (школярі, студенти, тощо).


Де розташовані точки видачі?

● Черкаська міська рада - вул. Байди Вишневецького,36
● Департамент Соціальної політики - бульвар Шевченка, 307
● Відділення №1 МТБ Банк - бульвар Шевченка, 224
● Відділення №2 МТБ Банк - ЦНАП, вул. Благовісна, 170

Попередньо проводиться запис через електронний носій (в ЦНАП) і складаються списки, для розвантаження черг;
Час роботи: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. Підтримка транспортної картки: 0675741088.
! Під час повітряної тривоги видача карток припиняється.

Де можна поповнити картку?

Поповнити картку можна безкоштовно у відділеннях МТБ Банку та у більш ніж 46 000 термінальній мережі партнерів по всій Україні (Sistema, City24, 2Click, Easypay, IBOX)

Які документи необхідні для оформлення «Картки черкасця»?

- паспорт або документ який його замінює
- ідентифікаційний номер
- документ, який підтверджує статус пільговика (при наявності)

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти