Ваше місто:
Онлайн банкінг для бізнесу
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

ПАТ "МТБ БАНК" став правонаступником ПАТ "КБ "Центр" та оголосив про випуск акцій на 200 млн. грн.

Приватним особам
Бізнесу
11.10.2018
ПАТ "МТБ БАНК" став правонаступником ПАТ "КБ "Центр" та оголосив про випуск акцій на 200 млн. грн. - фото - mtb.ua

9 жовтня 2018 року акціонерами ПАТ "МТБ БАНК" та ПАТ "КБ "Центр" на позачергових загальних зборах було затверджено Передавальний акт, внаслідок чого ПАТ "МТБ БАНК" став правонаступником всіх прав і зобов'язань  ПАТ "КБ "Центр" по відношенню до його клієнтів, партнерів та контрагентів, а статутний капітал ПАТ «МТБ БАНК» збільшиться до 635 млн грн.

Для завершення процедури приєднання, акціонерами прийняте рішення про випуск простих іменних акцій ПАТ "МТБ БАНК" у бездокументарній формі у кількості 20 000 000 одиниць, номінальною вартістю 10,00 грн. кожна, на загальну суму 200 млн. грн. Згідно Плану реорганізації випуск акцій буде оформлений до кінця 2018 року.

Дозвіл на реорганізацю шляхом приєднання ПАТ "КБ "Центр" до ПАТ "МТБ БАНК"  за спрощеною процедурою було надано Національним банком України 10 серпня 2018 року.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти