Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ Банку 30 років!

Приватним особам
05.11.2023
МТБ Банку 30 років! - фото - mtb.ua

Як нещодавно відповів в одному з інтервʼю Юрій Кралов Голова Правління:
Що таке 30 років для Банку?
Це як чоловік, який не тільки отримав паспорт, здобув освіту і професію, але вже сімейна людина, яка розуміє, чого прагне отримати від життя. Він розуміє свої цінності і переваги, і з цим розумінням рухається вперед по життю.

 Наш банківський шлях точно не назвеш простим: ми кілька разів змінювали акціонерів, назву банку, переживали кризи, однак попри все не зупинялись та рухались вперед.

 І саме через труднощі та виклики, які стають перед нами ми стаємо сильнішими  відкриваємо новий потенціал та розширюємо свої погляди, можливості.

У команди банку є розуміння з якими сегментами ми працюємо, яку додану вартість створюємо, які сервіси повинні надавати, та які цінності для команди найголовніші і важливіші, ніж гроші.
- зазначив Юрій Кралов.

Тому дякуємо всім - Команді, Клієнтам та Партнерам і впевнені що у нас попереду дуже цікавий шлях

Ваш МТБ Банк

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти