Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ Банк приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
10.04.2024
МТБ Банк приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів - фото - mtb.ua

Стандарти, викладені у Хартії, покликані зробити банки більш доступними для сотень тисяч ветеранів – як клієнтів, так і працівників.

МТБ Банк приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів, укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння.

Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектора у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні.

Стандарти, викладені у Хартії, покликані зробити банки більш доступними для сотень тисяч ветеранів – як клієнтів, так і працівників.

Повернення ветеранів у цивільне життя вимагає створення системи певних інклюзивних умов. Саме ця мета лежить у основі Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів.

"Хартія є тим ефективним інструментом, який згуртує банки навколо питання допомоги ветеранам та їхнім родинам. Знак рівності має стояти між можливостями цивільних громадян та ветеранів. Переконаний, що спільно з ЄБРР та усією банківською системою ми зможемо ефективно просувати доступність та безбар’єрність фінансових послуг для всіх громадян", – прокоментував Голова НБУ Андрій Пишний.

У роботі Veterans’ Reintegration Conference, що була присвячена темі реінтеграції ветеранів та організована міністерством економіки, НБУ і ЄБРР,  взяв участь Павло Кудряшов, заступник начальника Департаменту роздрібного бізнесу.

«Було приємно, коли Голова НБУ Андрій Пишний у своїй промові відзначив МТБ Банк серед 27 банків, що приєдналися до Хартії, і закликав всіх, хто ще не встиг, зробити це якомога скоріше. І це дуже важливо, бо стандарти, викладені у Хартії, це безбар’єрність, доступність фінансових сервісів для людей, максимально можлива інклюзивність», - зазначив Павло Кудряшов.

Доєднанням до Хартії МТБ Банк засвідчує своє прагнення до прийняття інклюзивної політики,  реінтеграції ветеранів війни та перетворення бізнесу в такий, що забезпечує рівноправний доступ до фінансових послуг для всіх без винятку клієнтів.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти