Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Microsoft висвітлив МТБ Банк як приклад того, як українські банки застосовують хмарні технології для підвищення стійкості та швидкості

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
30.05.2024
Microsoft висвітлив МТБ Банк як приклад того, як українські банки застосовують хмарні технології для підвищення стійкості та швидкості - фото - mtb.ua

Маємо чудові новини! Microsoft висвітлив МТБ Банк як приклад того, як українські банки застосовують хмарні технології для підвищення стійкості та швидкості в умовах воєнного часу. Дізнайтеся більше про те, як МТБ Банк адаптується до викликів сучасності та впроваджує інновації, читаючи повну статтю за посиланням.

Як хмари допомагають українським банкам забезпечувати стійкість під час війни: https://surl.li/tqpvt Завжди на крок попереду з МТБ Банком!

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти