Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml
Назад до списку

MoneyGram

Компанія MoneyGram International — одна із лідерів на світовому ринку грошових переказів, об’єднує понад 357 тисяч відділень, включаючи роздрібні мережі, національні поштові служби і фінансові установи більш ніж у 200 країнах світу. Заснована у 1940 році в місті Міннеаполісі (США).

Переваги переказів MoneyGram:

  • Комісію сплачує тільки відправник;
  • Кошти доступні до виплати вже через 10 хвилин після відправлення переказу;
  • Відправити гроші можливо без відкриття рахунку та банківських реквізитів;
  • Відсутність адресної прив’язки (одержувач зможе звернутися до будь-якого пункту системи MoneyGram у країні отримання.

Із загальним порядком (умовами) здійснення переказів Western Union можна ознайомитись тут.

Контакт центр MoneyGram в Україні 0 800 50 32 73

Що таке контрольний номер переказу в Moneygram?

Що таке MoneyGram? Це одна з найвідоміших у світі систем для міжнародних переказів грошей. Завдяки цій системі, МТБ Банк пропонує своїм клієнтам зручно та безпечно отримувати гроші з-за кордону. 

Контрольний номер переказу (також його називають номером грошового переказу) — це унікальний номер, який генерується системою MoneyGram для кожного переказу грошей. Він використовується для ідентифікації конкретного грошового переказу в системі MoneyGram. Цей номер необхідно надати отримувачу, щоб він зміг отримати переказані гроші.

Яку валюту можна використовувати для MoneyGram?

Фізичні особи (як резиденти, так і нерезиденти) не можуть надсилати грошові перекази за межі України в іноземній валюті (доларах США, євро) з урахуванням обмежень, встановлених Національним банком України. Йдеться про постанову Правління НБУ від 24.02.2022 р. № 18 "Про роботу банківської системи в період введення воєнного стану".  

Таким чином, протягом періоду воєнного стану фізичним особам (як резидентам, так і нерезидентам) заборонено надсилати грошові перекази в іноземній валюті за межі України через MoneyGram. Але фізичні особи можуть отримувати грошові перекази в іноземній валюті (доларах США, євро), які надійшли з-за кордону. 

Чи є обмеження щодо переказу коштів через MoneyGram?

Максимальна сума виплати грошового переказу, який надійшов з-за кордону, становить до 400 тис. грн у еквіваленті на день за офіційним курсом Національного банку України на момент здійснення операції. Відкривати поточний рахунок при цьому не потрібно. 

Однак, якщо сума перевищує 400 тис. грн на день за офіційним курсом НБУ на момент операції, отримувач повинен відкрити поточний рахунок. Комісія в MoneyGram для отримувача відсутня. 

Де можна отримати переказ MoneyGram?

Де отримати переказ MoneyGram? Для цього можна звернутися до найближчого відділення МТБ Банку. Для отримання грошового переказу через систему MoneyGram необхідно надати наступну інформацію:

  • повне ім'я та прізвище відправника грошей;
  • контрольний номер переказу — унікальний код, що видається відправнику при здійсненні переказу;
  • сума переказу;
  • країна, з якої було здійснено переказ.

 При отриманні грошей через MoneyGram також необхідно пред'явити касиру паспортний документ для ідентифікації особи. Важливо зазначити, що навіть якщо отримувач не має постійного місця проживання або адреси в країні, де він перебуває, він все одно може отримати гроші.


ПАТ «МТБ БАНК» надає послуги щодо переказів Western Union у касах відділень на умовах Публічної пропозиції.
З умовами Публічної пропозиції на укладання Договору з переказу коштів без відкриття рахунку, виконання окремих або разових платіжних та касових операцій в касах ПАТ «МТБ БАНК» можна ознайомитись ТУТ.

Умови надання платіжних послуг тут

Порядок вирішення спорів між учасниками і користувачами платіжних систем.

Для відправлення переказу необхідно

Вказати повне ім'я та прізвище (в залежності від країни отримувача та по батькові) ОТРИМУВАЧА і країну призначення;

Надати касиру паспортний документ;

Надати ОДЕРЖУВАЧУ контрольний номер переказу.

Для отримання грошей необхідно

Повне ім'я і прізвище ВІДПРАВНИКА;

Контрольний номер переказу;

Суму переказу;

Країну відправлення переказу;

Надати касиру паспортний документ.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти