Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml
Назад до списку

Інші готівкові перекази

Ви можете здійснювати переказ коштів без відкриття рахунку у національній валюті в межах України на користь таких отримувачів:

  • юридичних осіб;
  • фізичних осіб-підприємців;
  • фізичних осіб.

Ви можете сплачувати:

за товари чи послуги, за комунальні послуги (газ, воду, квартплату, електроенергію і т.д.), податки та збори, за послуги ДАІ, доброчинні внески , за навчання, , за туристичні послуги , тощо.
Умови надання платіжних послуг та розмір комісії залежать від наявності чи відсутності в отримувача договору про приймання платежів з Банком. При наявності договору з отримувачем, тарифи, а також сторона, що сплачує комісію (відправник або отримувач), визначаються умовами договору.


Сума комісії, яка утримується з платника в касі Банку, нараховується за правилами заокруглення відповідно до Постанови НБУ №25 від 15.03.2018 р. «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів»:


сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, заокруглюється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок;
сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, заокруглюється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок."

ПАТ «МТБ БАНК» надає платіжні послуги з приймання готівкових переказів без відкриття рахунку в національній валюті в межах України у касах відділень на умовах Публічної пропозиції.

З умовами Публічної пропозиції на укладання Договору з переказу коштів без відкриття рахунку, виконання окремих або разових платіжних та касових операцій в касах ПАТ «МТБ БАНК» можна ознайомитись ТУТ

Умови надання платіжних послуг тут

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти