Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Питання та відповіді «Benefit New»

Загальні питання

Загальні питання

Що таке пільговий період кредитування?
Пільговий період кредитування дозволяє безкоштовно користуватися кредитною лінією протягом певного терміну з моменту здійснення покупки/оплати послуг. Пільговий період становить до 55 днів, якщо ви повністю погашаєте заборгованість по кредитній картці до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому ви скористалися кредитом
Наприклад: дата безготівкової оплати товару - 01.09.2019, дата найближчого Розрахункового дня - 27.09.2019, термін дії пільгового періоду - з 01.09.2019 по 25.10.2019 (55 днів).
На які операції розповсюджується пільговий період кредитування?
Пільговий період кредитування поширюється на операції з оплати товарів і послуг за допомогою кредитної картки, в т. ч. через мережу Інтернет (крім переказів з картки на картку, перекази грошових коштів з рахунку кредитної картки на рахунок третьої особи або на свій поточний рахунок, розрахунки через мобільний додаток «MTВ360»).
На які операції не розповсюджується пільговий період кредитування?
Умови пільгового періоду кредитування не поширюються на операції зі зняття готівки по кредитній картці, в тому числі на операції, які визначаються платіжними системами як операції, які безпосередньо конвертуються в готівку (поповнення інтернет-гаманців, грошові перекази, перекази з картки на картку, розрахунки через мобільний додаток «MTB360»), а також на перекази грошових коштів з рахунку кредитної картки на рахунок третьої особи або на свій поточний рахунок.
Скільки складає максимальний строк дії кредитного ліміту?
Стандартний термін дії кредитного ліміту – до 12 місяців. Договір передбачає можливість його автопролонгації на наступні 12 місяців.
Чи поширюються умови пільгового періоду кредитування на покупки, зроблені за кордоном або в мережі Інтернет?
Так.
Чи можливо використовувати кредитну картку «Benefit New» за кордоном?
Кредитні картки «BenefitNew» приймаються для оплати товарів і послуг як в Україні так і за кордоном. Ви також можете зняти готівку за допомогою кредитної картки у будь-якому банкоматі по всьому світу. Пільговий період кредитування розповсюджується тільки на безготівкові операції зроблені за кордоном або в мережі Інтернет.
Що таке щомісячний обов'язковий мінімальний платіж?

У разі виникнення кредитної заборгованості це платіж, що є обов'язковим до сплати до 25 числа місяця, наступного за тим, в якому ви скористалися кредитним лімітом.

Його розмір визначається як відсоток від суми поточної заборгованості за кредитним лімітом. Поточна заборгованість за кредитним лімітом складається з суми використаного кредитного ліміту на останній день місяця.

Як можна дізнатися про суму погашення або залишок заборгованості?
Інформацію про розмір чергового платежу за кредитом можна також дізнатися:
• особисто у відділенні банку;
• у мобільному додатку «МТВ360»;
• у контакт-центрі банку по телефонам: 0 800 500 255
Як можна погасити заборгованість за кредитом?
Ви можете вносити платежі будь-яким зручним способом:
• Переказом з картки іншого Банку на картку «BenefitNew»*;;
• особисто у відділенні банку – на рахунок кредитної картки;
• мобільний додаток «MTB 360»;
* - При використанні даних способів погашення заборгованості необхідно враховувати, що платіж буде зарахований на рахунок кредитної картки протягом трьох банківських днів.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти