Ваше місто:
Переказ з картки на картку
Інтернет-банк

Безпечне використання банкоматів

Для захисту споживачів і безпеки транзакцій МТБ БАНК повідомляє клієнтам інформацію про безпеку здійснення операцій в своїх банкоматах, і банкоматах інших банків:

Якщо ваша картка була загублена або вкрадена, негайно повідомте про втрату або крадіжку картки у відділення банку чи Інформаційно-довідкову службу банку за телефоном 0-800-500-255 (дзвінки із стаціонарних телефонів в Україні безкоштовно).

ПАТ «МТБ БАНК» дуже серйозно ставиться до захисту своїх клієнтів. Ми проводимо велику роботу, розповідаючи і роз'яснюючи клієнтам про різні види сучасного шахрайства. На жаль, сьогодні шахраї для здійснення своїх незаконних операцій часто використовують технічні новинки. Іноді і банкомати, в яких Ви, шановний Клієнт, знімаєте гроші, стають об'єктами нападу вандалів і грабіжників, а також засобом, за допомогою якого шахраї крадуть гроші з карткових рахунків.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти