Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Пропонують отримати грошові виплати, але треба сплатити комісію?

Приватним особам
02.10.2023
Пропонують отримати грошові виплати, але треба сплатити комісію? - фото - mtb.ua

#ШахрайГудбай
Пропонують отримати грошові виплати?
Навіть можна обрати суму, але треба сплатити комісію?
Не ведіться. Це шахраї!
Якщо людина просить більше зазначеної суми, шахраї ніколи не відмовляють та пропонують отримати грошову виплату, наприклад, 200 000 грн, а за це сплатити комісію в сумі 2000 грн.
Також обов’язковими умовами для отримання виплат від шахраїв можуть бути:
• підписка на сторінку в інстаграмі, з якої пропонується виплата;
• лайк за відповідний пост про виплати;
• коментар під постом.
Коли потенційні жертви виконують ці умови, вони лише допомагають шахраям популяризувати свою сторінку, аби більше людей побачили шахрайську публікацію та потрапили до пастки аферистів. Державні установи, міжнародні організації та благодійні фонди ніколи не просять вподобати/прокоментувати публікацію чи підписатися на сторінку в обмін на отримання виплат.
Як вберегтися від шахрайства?
 Не погоджуйтеся на сплату комісій для оформлення грошової допомоги, таке пропонують лише шахраї!
 Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування в застосунку вашого банку або на порталі чи в застосунку Дія. Також надаємо посилання на актуальні програми грошової допомоги від ООН та партнерів: http://surl.li/hrftu.
Якщо ви стали жертвою шахрайства, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції: https://ticket.cyberpolice.gov.ua/ або повідомте про ваш випадок за номером телефону: 0 800 505 170.
Більше інформації про правила платіжної безпеки – на сайті #ШахрайГудбай: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти