Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

МТБ БАНК увійшов у ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями  і у ТОП-10 торговців акціями підприємств на фондовій біржі ПФТС

Приватним особам
Бізнесу
08.06.2021
МТБ БАНК увійшов у ТОП-5 торговців муніципальними облігаціями  і у ТОП-10 торговців акціями підприємств на фондовій біржі ПФТС - фото - mtb.ua

Огляд діяльності української фондової біржі ПФТС за травень 2021 року свідчить про те, що МТБ БАНК посів друге місце в ТОП-5 торговців  муніципальними облігаціями  у січні-травні 2021 року.

Крім того,  у TOП-10 торговців акціями підприємств на АТ "Фондова біржа ПФТС" у січні-травні 2021 року МТБ БАНК зайняв сьому сходинку завдяки успішному розміщенню акцій Народного Клубу  «Верес», продаж яких здійснюється в відділеннях банку. До речи, акцію щодо продажу акцій через МТБ БАНК продовжено до 30 липня 2021 року, і кожний охочий може замовити цінні папери на сайті банку та стати акціонером народного футбольного клубу. 

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти