Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Банківські послуги у відділеннях МТБ БАНК з Дією

Приватним особам
Бізнесу
VIP банкінг
17.11.2021
Банківські послуги у відділеннях МТБ БАНК з Дією - фото - mtb.ua

Відтепер у МТБ БАНК клієнти мають  можливість підтверджувати свою особу та  ділитися копією цифрового документа через застосунок  Дія для отримання банківських послуг  у відділеннях банку.

На підставі цифрових документів фізичні особи можуть відкривати  та поповнювати  рахунки,  оформлювати депозити, сплачувати кредити, отримувати платіжні та кредитні  картки, тобто користуватись повним спектром банківських послуг, аналогічно тим, що оформлюють клієнти при  пред’явленні  паперових документів.

Завдяки інтеграції Дії з програмним забезпеченням МТБ БАНК процедура ідентифікації та верифікації клієнтів за допомогою шерингу цифрових документів буде максимально зручною і не потребуватиме надання до електронного паспорту додаткових паперових довідок про присвоєння ідентифікаційного коду та підтвердження реєстрації місця проживання.

Отримання копій цифрових документів здійснюється за допомогою баркоду – 13-ти значного штрих-коду, який клієнт буде повідомляти фахівцю банку. Клієнту потрібно лише підтвердити запит у застосунку Дія на передачу даних.

«Технологія шеринга документів в застосунку  Дія, яку розробила команда Міністерства цифрової трансформації України,  дає можливість прискорити перехід  до paperless – режиму без паперів.  Ми раді повідомити, що  сервіс  в наших відділення значно покращився і  відтепер ми можемо звести верифікацію клієнтів за їхнім е-паспортом  до автоматичної  процедури. Ніяких паперів та довідок. Є  Дія – є більшість банківських операцій, які доступні за наявності застосунку. Наш  банк активно підтримує цей проект, який дозволяє разом будувати цифрову державу», - зазначив Голова Правління ПАТ «МТБ БАНК» Юрій Кралов. .

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На  порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному  застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО),  а також міжнародний, жовтий та зелений внутрішні COVID-сертифікати.  Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Інші новини

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти