Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Кредитування агропідприємств за програмою (ЄІБ)

Кредитування агропідприємств за програмою (ЄІБ) - фото - mtb.ua

Спільний Проект України та Європейського інвестиційного банку

«Основний кредит для аграрної галузі - Україна»

 

            19 лютого 2021 року між ПАТ «МТБ БАНК», Міністерством фінансів України та Державним експортно-імпортним банком України було укладено угоду, яка передбачає кредитування підприємств аграрного сектору в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі - Україна».

            У аграрного сектору України є великий потенціал розвитку. Малі та середні підприємства цієї галузі володіють гнучкістю та високою адаптивністю до змін, проте їм досить складно залучити фінансування, навіть якщо вони мають гарні пропозиції для інвесторів. Вчасне кредитування таких підприємств сприяє їх розвитку та дозволяє не тільки збільшити займану ними частку внутрішнього ринку, а й успішно працювати на зовнішніх торгових майданчиках.           Для підприємств, які виробляють зернові та олійні культури, займаються рибництвом та аквакультурою, є можливість отримати кредитування завдяки Фінансової угоді, підписаної між Україною та Європейським інвестиційним банком.

            За Проектом кредитні кошти обсягом 400 мільйонів євро спрямовуються на фінансування середньо- та довгострокових інвестиційних потреб та середньострокового і довгострокового обігового капіталу підприємств аграрного сектора економіки України.          

            Кредитування за рахунок коштів ЄІБ відповідно до цього Проекту та Гарантії ЄС можливе за умови відповідності вимогам ЄІБ* відповідно до умов Фінансової угоди.

            Взяти участь в Проекті мають змогу такі приватні підприємства:

Термін Субкредитів, наданих Кінцевим бенефіціарам, повинен складати не менше 2 років та не повинен перевищувати економічної та технічної тривалості Субпроекту, який фінансується. Кредитні кошти можуть бути використані для фінансування проектів з максимальною вартістю 50 млн. Євро, однак сума субфінансування за рахунок коштів ЄІБ не не може бути менша за 50 тис. Євро та не може перевищувати 5 млн. Євро.

 

 

Цільове призначення

 

Інвестиції, які будуть спрямовані на ланцюги доданої вартості з вирощування зернових, олійних культур та аквакультур/рибництва

 

 

Умовою фінансування в рамках Проекту є дотримання субпозичальниками таких вимог:

 

 

 

У рамках проекту НЕ фінансуються такі види діяльності:

 

            МТБ БАНК вже кілька років поспіль активно розвиває кредитування аграріїв завдяки розробленим партнерським програмам. І ось тепер клієнти банку отримають можливість фінансування на довгий термін – до десяти років за зниженими відсотками.

            Завдяки участі Європейського інвестиційного банку клієнти банку отримуватимуть фінансову вигоду. МТБ БАНК надаватиме Кінцевим бенефіціарам фінансову вигоду, що відображатиметься на вигідній процентній ставці. Така фінансова вигода становитиме мінімум 100 базисних пунктів (що складає 1% річних) у порівнянні з річною процентною ставкою, яку МТБ БАНК застосовував би до таких кредитів без участі Європейського інвестиційного банку.      

Детальнішу інформацію можна отримати, звернувшись до:

Іожица Дмитро В'ячеславович

Керівник напрямку по розробці та підпримці продуктів Департаменту продажів та залучення корпоративних клієнтів ПАТ "МТБ БАНК"
тел. 1217
(048) 775 97 00
098 838 18 17
066 534 28 82
DIozhitsya@mtb.ua
м. Одесса, Польский узвіз, 11, каб. 319

Довідка:

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – міжнародна фінансова організація (МФО), акціонерами якої є держави – члени Європейського Союзу (ЄС). Банк був заснований у 1958 році, відповідно до статті 308 Договору про функціонування ЄС. ЄІБ спільно з місцевими фінансовими установами бере участь у фінансуванні програм та інвестиційних проектів, що сприяють розвитку країни, де вони реалізуються, та досягненню цілей політики ЄС.

ПАТ «МТБ БАНК» працює на фінансовому ринку України з 1993 року, має понад 50 відділень у 12 регіонах України.

 

 * EIB’s Guide to Procurement - Посилання

EIB’s Environmental and Social Standards - Посилання

 

 

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти