Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Фінансування

Тарифи з 01.05.2023

Кредити для бізнесу від МТБ Банку

Швидкі кредити для бізнесу від MTB Bank — це форма фінансування, яка надається підприємцям і компаніям для забезпечення короткострокових або довгострокових потреб у капіталі. Вони можуть використовуватися для різних цілей, як-от запуск нового бізнесу, розширення наявного бізнесу, закупівля обладнання, поповнення оборотного капіталу, покриття операційних витрат тощо. Умови кредитування, як-от відсоткові ставки та строки погашення, можуть відрізнятися залежно від типу кредиту.

Доступні кредити 5-7-9%

Головна мета цієї програми — підтримка інвестиційних ініціатив українських підприємців зі сфери малого бізнесу. Вона спрямована на створення нових робочих місць, легалізацію та розширення діяльності малих підприємств, підвищення їхньої конкурентоспроможності та зміцнення економіки країни.
Детальніше

Факторинг

Факторинг — це фінансовий метод, який часто застосовують постачальники товарів або послуг, що надають клієнтам можливість оплати пізніше. Подібно до овердрафту, факторинг допомагає забезпечити безперервні фінансові потоки та підтримувати регулярні розрахунки з партнерами по бізнесу.
Детальніше

Овердрафт

Завдяки такій формі фінансування бізнесу забезпечується стабільний графік розрахунків з вашими діловими партнерами, не чекаючи при цьому надходження коштів на ваш поточний банківський рахунок. Ліміт овердрафту встановлюється персонально залежно від обсягу грошових надходжень на ваш рахунок і супроводжується забезпеченням.
Детальніше

Кредитна лінія

Кредитна лінія — це опція, яка дає змогу вашому бізнесу взяти короткострокову позику в банку, призначену для поповнення оборотного капіталу. Максимальна сума позики обмежується лімітом, встановленим МТБ Банком.
Детальніше

Технічні кредити

Пропонуємо технічні кредити для бізнесу в Києві, Одесі, Харкові або будь-яких інших містах України. Вони можуть бути забезпечені майновими правами на депозити в нашому банку, розміщені у валюті позики або іншій валюті, а також порукою фізичної особи, яка використовує свій банківський депозит як заставу.
Детальніше

Документарні операції

Для бізнесу МТБ Банк надає й інші супутні послуги:

Акредитиви

Документарний акредитив від МТБ Банку — це механізм співпраці між покупцем і продавцем, у рамках якого банк виступає посередником. Банк зобов'язується виплатити суму продавцю тільки після виконання певних умов, встановлених у документі.
Детальніше

Банківські гарантії

Це спосіб забезпечення договорів, за яким банк зобов'язується гарантувати виконання своїм клієнтом фінансових зобов'язань перед контрагентом. Це часто використовується у випадках, коли контрагенти не впевнені у фінансовій надійності один одного.
Детальніше

Документарне інкасо

Процес, за яким банк продавця пересилає документи про товар банку покупця згідно з інструкціями клієнта. Банк покупця потім передає документи клієнту (покупцеві) в обмін на оплату або на інших умовах.
Детальніше

Вексельні операції

Послуга авалювання передбачає часткову або повну оплату векселя від імені того, хто зобов'язаний виплатити суму за векселем. Це застосовується в ситуаціях, коли власник векселя сумнівається в платоспроможності платника.
Детальніше

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти