Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Корпоративні картки

Корпоративна карта MTB оптимально поєднує в собі усі можливості платіжних карток бізнес-класу і одночасно є зручною електронною альтернативою чекової книжки підприємства. Використовуючи її, ви можете оплачувати:

Переваги використання корпоративних карток

Документи для отримання картки, вартість її відкриття і обслуговування

Корпоративні картки відкриваються банком за заявкою керівника підприємства або уповноваженої особи. Вартість оформлення складає до 100 грн., так само, як і тариф на обслуговування, і залежить від типу картки.

Детальну інформацію про пакет документів, тарифікацію кожної картки і умови відкриття і обслуговування ви можете отримати за номерами 0 800 500-255 (для України) і +38(0482) 305-905 (для інших країн).

Умови

Оформити корпоративні картки MC Debit Standard Contactless, MC Business і /Visa Classic payWare/ Visa Gold payWare, Visa Platinum payWare можуть усі співробітники організацій ЮО, а також фізичні особи-підприємці на підставі Публічної оферти.

Утримувачами корпоративних карток можуть бути керівники підприємств, корпоративні рахунки яких відкриті у банку MTB.

Зверніть увагу, рахунки з видачею корпоративних карток не можна використовувати для:

Власник рахунка самостійно контролює цільове використання коштів на карті його працівниками.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти