Ваше місто:
Чергові відділення ПАТ "МТБ БАНК" - Power Banking >>>
image/svg+xml

Віртуальна картка DIGITAL

Обрано 0 пакети
Максимум 3 пакети
Віртуальна картка DIGITAL
Віртуальна картка DIGITAL

МТБ БАНК піклується про безпеку Ваших розрахунків в мережі Інтернет і пропонує оформити  віртуальну інтернет-картку.

Кредитний ліміт
Відсутній
Термін дії карти
1 рік
Додати до порівняння

Чи можна сплачувати карткою для виплат?

МТБ Банк пропонує своїм клієнтам можливість розраховуватись карткою для виплат — це зручний і безпечний спосіб здійснення платежів. Перед використанням картки варто ознайомитися з умовами її використання та можливими комісіями.

Платіжні картки дозволяють здійснювати різноманітні платежі, однак важливо знати деякі деталі:

 • Призначення картки. Картка для виплат зазвичай призначена для отримання заробітної плати, виплат від державних органів або соціальної допомоги.
 • Використання. Зазвичай такі картки можна використовувати для покупок у магазинах та онлайн, зняття готівки в банкоматах чи оплати рахунків та комунальних послуг, а також можна здійснювати переказ з картки на картку.
 • Обмеження. Деякі карти для виплат можуть мати обмеження на певні види транзакцій або на максимальну суму, яку можна витратити або зняти за певний період. Точні умови залежать від типу картки.
 • Комісії. Можуть стягуватися комісії за певні операції, наприклад, за зняття готівки в банкоматах інших банків або за міжнародні транзакції.

Для детальної інформації щодо використання вашої конкретної картки для виплат рекомендується звернутися до відділення МТБ Банку, або ознайомитися з умовами обслуговування картки самостійно на нашому вебсайті.

Що потрібно зробити, якщо картку було втрачено?

Якщо ви втратили свою картку для грошей, важливо негайно вжити наступні кроки:

 • Заблокуйте картку. Це можна зробити через мобільний застосунок MTB360.
 • Повідомте про це банк. Зателефонуйте у службу підтримки клієнтів МТБ Банку і повідомте про втрату картки. Банк може заблокувати вашу картку, щоб уникнути несанкціонованого використання.
 • Перевірте транзакції. Перевірте онлайн-банкінг, щоб переконатися, що не було здійснено жодних неправомірних транзакцій.
 • Замовте нову картку. Ви можете замовити нову картку для переказу коштів через мобільний застосунок MTB360, або відвідати відділення банку особисто. Банк може вимагати від вас підтвердити вашу особу шляхом пред'явлення документів.
 • Змініть PIN-код. Якщо ваша картка мала PIN-код, змініть його для нової картки.
 • Підтримуйте зв'язок. Слідкуйте за будь-якими подальшими інструкціями від МТБ Банку, бо вони допоможуть запобігти шахрайству.
 • Запобігайте майбутнім проблемам. Розгляньте можливість встановлення оповіщень про транзакції або моніторингу вашого рахунку через онлайн-банкінг, щоб швидко виявляти будь-які підозрілі активності.

Втрата картки може бути неприємною ситуацією, але швидке реагування допоможе мінімізувати ризики.

Чи можна сплачувати за покупки в інтернеті карткою для виплат?

Так, зазвичай безконтактною карткою для виплат можна сплачувати за покупки в інтернеті. Картки від МТБ Банку мають номер, термін дії та код безпеки, як і будь-які інші банківські кредитні або дебетові картки, що дозволяє їх використовувати для онлайн-покупок.

Проте, перш ніж використовувати картку для покупок в інтернеті, слід переконатися в наступному:

 • Підтримка міжнародних транзакцій. Деякі картки для виплат можуть бути призначені лише для внутрішнього використання, тому переконайтеся, що ваша картка підтримує міжнародні платежі, якщо ви плануєте здійснювати покупки за межами вашої країни.
 • Безпека. Переконайтеся, що ви вводите ваші дані картки лише на надійних і безпечних вебсайтах. 
 • Ліміти та комісії. Ознайомтесь з умовами картки для виплат, бо вона може мати обмеження на суми покупок або комісії за міжнародні транзакції. Перед використанням картки для покупок в інтернеті ознайомтеся з умовами її використання.

Загалом, якщо ваша картка для виплат підтримує міжнародні транзакції та має всі необхідні дані для здійснення платежу в інтернеті, ви зможете використовувати її для покупок онлайн так само як і будь-яку іншу картку.

Як отримати картку для власних потреб чи соцвиплат?

Отримайте картку для ваших потреб чи соціальних виплат швидко та зручно за допомогою мобільного застосунку MTB360 або у найближчому відділенні МТБ Банку. Просто завітайте до нашого відділення або завантажте MTB360 на свій смартфон, щоб замовити картку для виплат онлайн. Користуйтесь швидкими та безпечними фінансовими послугами від МТБ Банку.

В якій валюті можна отримати платіжну картку?

З нашими картками ви отримуєте справжню свободу. Підтримка валют USD, EUR та UAH дозволить вам зручно користуватися своїми коштами по всьому світу. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ваші фінанси завжди будуть під вашим контролем з нашими картками. Це забезпечить вам максимальну гнучкість та можливість зняття коштів з картки для виплат під час подорожей чи здійснення міжнародних покупок. 

Разом з нашими картками ви обираєте зручність та надійність, тому що вони підтримують ключові світові валюти. Користуйтесь безперешкодним доступом до вашої електронної кишені в будь-якій точці світу з нашими картками.

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.

Прийняти