| MTB Business Платіжний модуль | MTB Office Система електронного документообігу, оформлення продуктів та сервісів |
В умовах війни потреба в донорській крові зростає щодня, а запаси центрів все зменшуються...
29 квітня МТБ Банк в Одесі організовує донорський день.
Ми щороку долучаємось до цієї ініціативи, бо віримо: відповідальність перед суспільством — це не слова, а дії.
Ми запрошуємо долучитися кожного за адресою:
Центральне відділення МТБ Банку: м. Одеса, Польський узвіз, 11
Критерії донора:
— 18+ років
— вага від 50 кг
— задовільний стан здоров’я (без захворювань)
— паспорт України або посвідка
— підготовка перед донацією (за інструкцією)
— бути бадьорим, з великим бажання допомогти
10 хвилин вашого часу – це шанс врятувати чиєсь життя.
Робіть фото, діліться в сторіз, відмічайте нас та показуйте добрі справи вланим прикладом.
Заповніть форму реєстрації та приходьте
У час, коли ми всі боремось за життя — кожна крапля крові має значення.
Нехай у ваших оселях панують мир, добробут і впевненість у завтрашньому дні, а Великдень наповнить серце світлом, спокоєм і вдячністю за родину та традиції, які нас обʼєднують. Христос Воскрес!
Для наших клієнтів – це можливість отримати більш зрозумілу та передбачувану взаємодію з партнерами під час фінансових операцій за кордоном, адже процеси в банку відповідають підходам, які використовуються у світовій практиці.
Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Сайт може запитувати вашу геопозіцію з метою відповідності політиці правовласників по поширенню контенту на певних територіях. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту та/або сервісів Сайту, Ви погоджуєтеся з цим.